Szukaj
Close this search box.

W Belgii rządzący chcą jeszcze późniejszych aborcji. Na szczęście wyborcy się sprzeciwiają

W belgijskim parlamencie pojawił się wniosek postulujący zabijanie nienarodzonych do 18 tygodnia ciąży. Aktualnie zabijać można legalnie do 12 tygodnia. Wniosek poparło aż 90% parlamentarzystów.

Do rozszerzenia już i tak nieludzkiego prawa nie chcą dopuścić sami Belgowie, którzy jasno sprzeciwiają się takim krokom. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie sieci RTL, projektowi sprzeciwia się około 75% obywateli. Nie wiadomo jednak czy sprzeciw obywatelski będzie miał pozytywny skutek wobec tak jasnego entuzjazmu parlamentarzystów belgijskich w kwestii zabijania.

Te smutne wydarzenia pokazują jedynie, jak ważne jest głosowanie w wyborach na kandydata, który wyznaje odpowiednie wartości moralne. A przecież również w Polsce wciąż skrajna lewica podnosi postulat legalizacji zabijania nienarodzonych. Partie „konserwatywne” natomiast pod płaszczykiem troski odrzucają podpisane przez setki tysięcy Polaków projekty mające na celu zakazanie aborcji w polskich szpitalach, zezwalając na powolne przesuwanie granicy.

Źródło: https://www.tvp.info/…zdania

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN