Szukaj
Close this search box.

Urząd miasta w Warszawie przekazał 130 tys. na pornograficzne spektakle

Prezydent Warszawy w dalszym ciągu finansuje z pieniędzy podatników deprawacyjne inicjatywy. Już po raz kolejny władze miasta przekazały ponad 100 tys. złotych grupie Teraz Poliż, która organizuje spektakle oparte o opowieści erotyczne. W zeszłych latach Ratusz przekazywał na podobne cele jeszcze większe sumy.

Feministyczna i queerowa praca grupy artystycznej w najbliższych miesiącach dotyczyć będzie seksu, fantazji, marzeń, bliskości”. – informują autorki deprawacyjnych spektakli.

W ubiegłym roku grupa ta dostała środki m.in. na stworzenie pierwszego odcinka serialu o „nieheteronarmatywnej rodzinie”. Inne inicjatywy, które otrzymały w zeszłym roku pieniądze z urzędu miasta, to m.in.: Queerowe gesty i kolektywność – 41 tys. zł i Organizacja Sistrum-Przestrzeń Kultury Lesbijskiej – „Co lesbijka ma w słoiku?” – 24 tys. zł

Filmy o homoseksualnym narko-seksie

W 2019 roku jeszcze większe sumy poszły z warszawskiego Ratusza do organizacji LGBT. Z publicznych pieniędzy powstały wówczas między innymi filmy instruktażowe dotyczące zażywania narkotyków przed homoseksualnym seksem. W nagraniach wystąpił striptizer z gejowskich klubów Maciej „Gąsiu” Gośniowski. Poniżej wypisaliśmy fragmenty z tych nagrań:

Bezpieczniej jest przyjmować substancje doustnie, niż wciągać nosem, jednak bezpieczniej jest wciągać nosem niż robić zastrzyki”.

W razie potrzeby, nie wahaj się wezwać karetki. Według polskiego prawa, posiadanie substancji w organizmie nie jest przestępstwem, więc nie musisz się bać konsekwencji prawnych. A jakby co, pomoże ci nasz prawnik (mrugnięcie okiem)”.

Prezydent Warszawy od lat popiera tęczowe organizacje, jest również zwolennikiem seksedukacji dzieci w szkołach. O tym, z czym wiąże się tzw. edukacja seksualna i dlaczego należy przed nią chronić dzieci, można przeczytać w poradniku „ Jak powstrzymać pedofila?” na stronie https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

Źródła:
https://stronazycia.pl/…lobby/
https://wpolityce.pl/…erotycznej

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN