Szukaj
Close this search box.

Rafał Trzaskowski prezydentem Warszawy czy tęczowego lobby?

Czasami obserwując działania Rafała Trzaskowskiego można sobie zadawać pytanie, czy jest prezydentem Warszawy czy działaczem środowisk LGBT. W czasie koronawirusa prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział oszczędności – nie było nawet wystarczająco środków na komputery dla dzieci z niezamożnych rodzin do nauki zdalnej. Dla tęczowych organizacji się znalazły…

O sprawie poinformowali na Twitterze konserwatywni politycy, m.in. Dariusz Matecki. Poniżej przedstawiamy listę aktualnych dotacji (z marca tego roku) dla organizacji związanych z LGBT. Niektóre są bardzo ciekawe. Ma powstać m.in. serial o „homoseksualnych Matysiakach”.

  • Queerowe gesty i kolektywność – 41 tys. zł
  • Organizacja Sistrum-Przestrzeń Kultury Lesbijskiej – „Co lesbijka ma w słoiku?” – 24 tys. zł
  • Sputnik Photos Archiwum Protestów Publicznych – 50 tys. zł

Stowarzyszenie Grupa Artystyczna „Teraz Poliż” ma otrzymać w 2020 dotacje z ratusza na swoje trzy projekty w wysokości 215 000 zł. Np. 30 000 zł na „Familię” – pilotażowy odcinek pierwszego w Polsce fabularnego serialu podcastowego, który ma być współczesną wersją „Matysiaków”, tyle, że homoseksualnych…

Wcześniej filmy o homoseksualnym narko-seksie

To nie pierwszy raz, kiedy pieniądze Warszawiaków idą na kuriozalne projekty. Pod koniec zeszłego roku głośno było o tym, że ratusz finansował filmy instruktażowe dot. zażywania narkotyków przed homoseksualnym seksem (!) Więcej można o tym przeczytać w tym tekście.

W obecnym czasie doskonale widać, kto ma jakie priorytety. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rządy kilku europejskich państw uznały obecnie aborcję za „pilny zabieg”. Natomiast dla prezydenta LGBT priorytetem jest realizowanie postulatów środowisk homoseksualnych.

Źródła:
https://www.stefczyk.info/2020/04/04/….znajdzie/
https://wpolityce.pl/…warszawiakow

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN