Rafał Trzaskowski prezydentem Warszawy czy tęczowego lobby?

Rafał Trzaskowski prezydentem Warszawy czy tęczowego lobby?

Czasami obserwując działania Rafała Trzaskowskiego można sobie zadawać pytanie, czy jest prezydentem Warszawy czy działaczem środowisk LGBT. W czasie koronawirusa prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział oszczędności – nie było nawet wystarczająco środków na komputery dla dzieci z niezamożnych rodzin do nauki zdalnej. Dla tęczowych organizacji się znalazły…

O sprawie poinformowali na Twitterze konserwatywni politycy, m.in. Dariusz Matecki. Poniżej przedstawiamy listę aktualnych dotacji (z marca tego roku) dla organizacji związanych z LGBT. Niektóre są bardzo ciekawe. Ma powstać m.in. serial o „homoseksualnych Matysiakach”.

  • Queerowe gesty i kolektywność – 41 tys. zł
  • Organizacja Sistrum-Przestrzeń Kultury Lesbijskiej – „Co lesbijka ma w słoiku?” – 24 tys. zł
  • Sputnik Photos Archiwum Protestów Publicznych – 50 tys. zł

Stowarzyszenie Grupa Artystyczna „Teraz Poliż” ma otrzymać w 2020 dotacje z ratusza na swoje trzy projekty w wysokości 215 000 zł. Np. 30 000 zł na „Familię” – pilotażowy odcinek pierwszego w Polsce fabularnego serialu podcastowego, który ma być współczesną wersją „Matysiaków”, tyle, że homoseksualnych…

Wcześniej filmy o homoseksualnym narko-seksie

To nie pierwszy raz, kiedy pieniądze Warszawiaków idą na kuriozalne projekty. Pod koniec zeszłego roku głośno było o tym, że ratusz finansował filmy instruktażowe dot. zażywania narkotyków przed homoseksualnym seksem (!) Więcej można o tym przeczytać w tym tekście.

W obecnym czasie doskonale widać, kto ma jakie priorytety. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rządy kilku europejskich państw uznały obecnie aborcję za „pilny zabieg”. Natomiast dla prezydenta LGBT priorytetem jest realizowanie postulatów środowisk homoseksualnych.

Źródła:
https://www.stefczyk.info/2020/04/04/….znajdzie/
https://wpolityce.pl/…warszawiakow

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: