Urodził się chłopiec ważący 268 gramów. Wiele podobnych dzieci się morduje.

W szpitalu uniwersyteckim w Tokio urodziło się prawdopodobnie najlżejsze do tej pory dziecko w historii. Chłopiec, który przyszedł na świat w 24 tygodniu ciąży ważył zaledwie 268 gramów. 

Około 23 tygodnia lekarze stwierdzili, że dziecko przestało rosnąć, a jego życie jest w niebezpieczeństwie. Zdecydowali się na cesarskie cięcie. Obecnie, po 5 miesiącach chłopiec waży nieco ponad trzy kilogramy. Jednak w wielu miejscach na świecie mógłby zostać zabity przed narodzeniem.

W tym tygodniu specjalne oświadczenie dot. późnych aborcji wydali reprezentanci stowarzyszeń lekarskich z USA, liczących w sumie około 30 tysięcy lekarzy. Można w nim przeczytać, że nie ma przypadków, aby późna aborcja ratowała życie matki. Stwierdzili, że w sytuacjach, w których jest ono naprawdę zagrożone, nie ma też czasu na aborcję.

Pro-choice to w rzeczywistości pro-killing

Skoro, jak twierdzą lekarze, późna aborcja nigdy nie ratuje matki, to dlaczego wprowadzono mordercze prawo w Nowym Jorku, pozwalające na ten proceder do końca ciąży?

Stoi za tym ogromny biznes aborcyjny, a stawki za zabicie dziecka w tym wieku wynoszą nieraz kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Również polskie aborcjonistki mówią o tym, że bycie „za wyborem” to za mało, więc są „za aborcją”. Zatem nie powinno się mówić o środowiskach pro-choice, tylko raczej pro-killing.

Najlżejszy w historii chłopiec ma szczęście, że nie został poczęty np. w Nowym Jorku. Tamtejsi aborcjoniści tylko czekaliby, aby móc go zabić i zarobić kilkanaście tysięcy dolarów.

źródła:

www.japantimes.co.jp/news/2019/02/27/national/science-health/worlds-smallest-baby-boy-born-tokyo-weighing-268-grams-healthy-sent-home-hospital/

www.lifenews.com/2019/02/04/listen-undercover-call-catches-abortion-clinic-offering-to-kill-baby-at-32-weeks/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN