Udało się uratować dziecko kobiety, która ucierpiała w wyniku wypadku. Aborcjoniści woleliby, żeby było martwe

Mimo że to nie pierwszy taki przypadek, lekarze mówią tutaj o ogromnym cudzie. W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi urodziło się dziecko kobiety będącej w stanie wegetatywnym. Kobieta około 15 tygodnia ciąży ucierpiała w wypadku podczas jazdy samochodem.

Mimo że to nie pierwszy taki przypadek, lekarze mówią tutaj o ogromnym cudzie. W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi urodziło się dziecko kobiety będącej w stanie wegetatywnym.

Kobieta około 15 tygodnia ciąży ucierpiała w wypadku podczas jazdy samochodem. Z powodu rozległych obrażeń, lekarze nie dawali jej dziecku szans na przeżycie. Tym bardziej zdumieni byli, gdy mimo upływu czasu, mała Nikola wciąż żyła. Dziewczynka urodziła się zbyt wcześnie, bo ok. 28 tygodnia ciąży, jednak dziś ma się dobrze i opuściła szpital. Matka przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie wybudzani są pacjenci ze śpiączki.

Wydawać by się mogło, że taki cud ucieszy wszystkich. W końcu, z początku mieliśmy do czynienia z dwiema ofiarami. Dziś dziecko żyje i jest szansa, że matka również powróci do zdrowia. Tak jednak nie jest i pojawiają się komentarze sugerujące, iż zrobiono z kobiety inkubator, zamiast pozwolić jej umrzeć. “Triumf życia? Raczej eksperyment medyczny o wątpliwych biologicznie,etycznie i socjologicznie konsekwencjach. Niektórzy chyba zbyt poważnie wzięli sobie do serca rolę “boga” – pisze jeden z komentujących. Inna kobieta dodaje: “Następny krok: przymusowe wprowadzanie w stan śpiączki kobiet, które podejrzewa się o chęć przerwania ciąży i pobudka po porodzie.”, “Czy to nie jest trochę nieludzkie? Nie wiemy czy ta pani, która znalazła się w stanie wegetatywnym, chciała zatrzymać ciążę pomimo takiego obrotu spraw. Ja bym np. nie chciała żeby podtrzymywano moje życie z powodu płodu” – brzmi kolejny komentarz.

Przymusowe zabijanie wcześniaków oraz dobijanie tych, którzy mają wielką siłę i chęć do życia, pomimo wszelkich przeciwności? Dlaczego nie? Jeśli zezwolimy na mordowanie “wyjątków aborcyjnych”, znajdą się tacy, którzy będą chcieli je rozszerzyć i przymusowo zabijać dzieci z każdej ciąży, w której coś dzieje się nie tak. I to mimo że wcześniej tworzyli slogany o “prawie wyboru”.

Źródło: https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Lodz-Dziewczynka-cudem-ocalona-po-wypadku-opuscila-szpital

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN