Tylko dorośli tego nie widzą – pikieta w Sopocie

Tylko dorośli tego nie widzą – pikieta w Sopocie

W niedzielę odbyła się kolejna już pikieta antyaborcyjna w Sopocie. Tym razem wyjątkowo dużo przechodniów w sposób obraźliwy odnosiło się do osób trzymających plakaty.

Podchodzili do nas ludzie w różnym wieku, zwłaszcza bardzo dojrzali i zarzucali nam brak wstydu w pokazywaniu okrucieństwa aborcji. Ich zdaniem możemy to robić, jak mówili, tylko w kościele. Jeden z przechodzących mężczyzn w wieku około pięćdziesięciu kilku lat wypiął w naszą stronę tylną część ciała. I na taką prowokację nasza drużyna nadal zachowywała spokój.

Przechodzące małe dzieci nie miały problemu z określeniem, kogo widzą na plakatach. Pytały się rodziców: dlaczego te dzieci tak wyglądają? Tylko dorośli tego nie widzą. I to jest tragiczne!

Także mogą Cię zainteresować:

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.