Szukaj
Close this search box.

Tęczowi bandyci dalej namawiają do przemocy wobec nas!

Michał Sz. będący członkiem grupy LGBT uważający się za kobietę (używa imienia Małgorzata) po raz kolejny został zatrzymany, tym razem w związku z wieszaniem tęczowych flag na warszawskich pomnikach.

Z kolei trzy tygodnie wcześniej został on zatrzymany w związku z brutalnym atakiem na wolontariusza i samochód fundacji przy ulicy Wilczej, którego dopuścił się razem z kolegami. Prokurator wnioskował dla niego o trzymiesięczny areszt, jednak sąd zdecydował o środku zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego oraz poręczeniu majątkowym w wysokości 7 tys. zł.

Jak widać poprzednie zatrzymanie dużo nie pomogło, ponieważ w dalszym ciągu na stronie grupy można zobaczyć zachęty do dewastowania i atakowania antypedofilskich samochodów fundacji.

We wpisie z 1 sierpnia można przeczytać , że „nie ma sensu próbować działać na drodze prawnej”. Co zatem ma sens wg tęczowych chuliganów? Ich wpis odsyła do specjalnego poradnika, który sugeruje takie metody działania jak:

  • przebijanie opon w naszych furgonetkach,
  • kradzież tablic rejestracyjnych i bannerów,
  • cięcie nożami billboardów lub oblewanie ich farbą,
  • dewastacja naszego biura,
  • przecinanie kabli w megafonach.

Podają jednocześnie, że tego typu przestępstwa to przy okazji „dobra zabawa”!

Działania tęczowych bandytów pokazują, że fundacja skutecznie walczy ze zjawiskiem seksualizacji dzieci i pedofilii. Ich ataki w żaden sposób nie zniechęcają wolontariuszy do działania i pokazywania prawdy o celach deprawatorów.

Źródła:
https://www.facebook.com/stopbzdurom/posts/718505638730428
https://stopbzdurom.pl/stop-pedofilii/co-robic/

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN