Tęczowi bandyci dalej namawiają do przemocy wobec nas!

Michał Sz. będący członkiem grupy LGBT uważający się za kobietę (używa imienia Małgorzata) po raz kolejny został zatrzymany, tym razem w związku z wieszaniem tęczowych flag na warszawskich pomnikach.

Z kolei trzy tygodnie wcześniej został on zatrzymany w związku z brutalnym atakiem na wolontariusza i samochód fundacji przy ulicy Wilczej, którego dopuścił się razem z kolegami. Prokurator wnioskował dla niego o trzymiesięczny areszt, jednak sąd zdecydował o środku zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego oraz poręczeniu majątkowym w wysokości 7 tys. zł.

Jak widać poprzednie zatrzymanie dużo nie pomogło, ponieważ w dalszym ciągu na stronie grupy można zobaczyć zachęty do dewastowania i atakowania antypedofilskich samochodów fundacji.

We wpisie z 1 sierpnia można przeczytać , że „nie ma sensu próbować działać na drodze prawnej”. Co zatem ma sens wg tęczowych chuliganów? Ich wpis odsyła do specjalnego poradnika, który sugeruje takie metody działania jak:

 • przebijanie opon w naszych furgonetkach,
 • kradzież tablic rejestracyjnych i bannerów,
 • cięcie nożami billboardów lub oblewanie ich farbą,
 • dewastacja naszego biura,
 • przecinanie kabli w megafonach.

Podają jednocześnie, że tego typu przestępstwa to przy okazji “dobra zabawa”!

Działania tęczowych bandytów pokazują, że fundacja skutecznie walczy ze zjawiskiem seksualizacji dzieci i pedofilii. Ich ataki w żaden sposób nie zniechęcają wolontariuszy do działania i pokazywania prawdy o celach deprawatorów.

Źródła:
https://www.facebook.com/stopbzdurom/posts/718505638730428
https://stopbzdurom.pl/stop-pedofilii/co-robic/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

   

  Wesprzyj naszą działalność:

  . PLN