Szukaj
Close this search box.

Szkolni seksedukatorzy uczą o kilku partnerach jednocześnie

Grupa Ponton, która organizuje w polskich szkołach warsztaty z tzw. edukacji seksualnej działa również w Internecie, gdzie promuje swoje deprawacyjne treści. Teraz seksedukatorzy nagrali audycję, w której promują tzw. poliamorię, czyli posiadanie kilku partnerów równocześnie.

Całe nagranie można zobaczyć pod tym linkiem. Propagowanie tak deprawacyjnych treści przez grupę Ponton nie powinno szczególnie dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że w grupie długo działała Żenia Aleksandrowa, która publicznie przyznaje się właśnie do bycia „poliamorystką”.

Fajne jest to, że możesz mieć partnerów, którzy realizują twoje różne fantazje” – mówiła Aleksandrowa w wywiadzie dostępnym w serwisie Youtube.

Ponton prowadzi deprawacyjną seksedukację głównie w Warszawie, a zajęcia z dziećmi i młodzieżą odbywają się zupełnie bez kontroli nauczycieli.

Zajęcia Pontonu odbywają się bez udziału osoby reprezentującej szkołę. Nie zapraszamy na lekcję pedagogów/żek, nauczycieli/ek” – można przeczytać na stronie internetowej organizacji.

Rodzice muszą być świadomi, że ich dzieci mogą być narażeni na takie treści. Więcej o działaniach seksedukatorów można przeczytać w poradniku „Jak powstrzymać pedofila” na stronie https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN