Szukaj
Close this search box.

Poliamorystka z Pontonu uczy polskie dzieci o seksie.

Deprawacyjna edukacja seksualna coraz częściej wchodzi do polskich szkół (np. w Warszawie i Gdańsku). Organizacją takich zajęć zajmuje się m.in. grupa Ponton. Jedną z jej „edukatorek” jest Jewgienia (Żenia) Aleksandrowa, wprost przyznająca się do bycia poliamorystką, czyli osobą, która posiada kilku partnerów równocześnie.

W internecie można znaleźć z nią wywiad pod tytułem: „Jak wygląda życie i seks w kilkuosobowym związku?” Mówi w nim między innymi:

W związku poliamorycznym jesteśmy z kimś w relacji, kochamy się, ale jednocześnie pozwalamy na to, że może pojawić się ktoś jeszcze, czy z mojej strony czy ze strony partnera. Albo może pojawić się osoba, która będzie z nami wspólnie funkcjonowała”, oraz:

Fajne jest to, że możesz mieć partnerów, którzy realizują twoje różne fantazje”.

Żenia Aleksandrowa prowadzi również ze swoim partnerem program na Youtube na temat seksu.

W jednym z nich promują sadomasochizm, a w innym opisują akcesoria do seksu analnego, które rozdają swoim widzom w ramach konkursu.

Jak widać, Ponton toleruje poglądy swojej „edukatorki”, która przecież mówi o nich publicznie. Organizacja popierała też aborcyjne czarne marsze i homoparady.

Właśnie tacy ludzie chcą wchodzić do szkół

Seksedukatorzy z Pontonu przyznają, że zajęcia z uczniami prowadzą bez nadzoru nauczycieli lub pedagogów. Na stronie internetowej organizacji można przeczytać:

Zajęcia Pontonu odbywają się bez udziału osoby reprezentującej szkołę. Nie zapraszamy na lekcję pedagogów, nauczycieli. (…)Ich zaletą jest to, że prowadzone są przez osoby z zewnątrz, które na co dzień nie pracują w danej placówce, nie znają uczniów i uczennic”.

W Polsce seksedkatorzy coraz częściej (również tylnymi drzwiami) wchodzą do szkół.

Rodzice muszą zdawać sobie sprawę z tego, że ich dzieci uczą wówczas takie osoby jak Żenia Aleksandrowa i nikt tego nie kontroluje.

Fundacja Pro-Prawo do Życia sprzeciwia się deprawacyjnym zajęciom tzw. edukacji seksualnej. Dlatego trwa właśnie zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii”. Więcej można dowiedzieć się na ten temat na stronie stoppedofilii.pl.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN