Sympatia i poparcie – relacja z pikiety w Andrychowie

W piątek, 20 maja 2016 roku o godzinie 14:30 na chodniku na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i 1 maja w Andrychowie tutejsza komórka Fundacji Pro- prawo do życia rozpoczęła zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji”.

W piątek, 20 maja 2016 roku o godzinie 14:30 na chodniku na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i 1 maja w Andrychowie tutejsza komórka Fundacji Pro- prawo do życia rozpoczęła zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji”. W tym miejscu zbieraliśmy podpisy wielokrotnie już wcześniej, zawsze z powodzeniem.

Podczas zgromadzenia puszczaliśmy przez megafon nagranie zachęcające do podpisania się za życiem. Podchodziliśmy również do osób, które aktualnie przebywały w pobliżu, by zaproponować złożenie podpisu. Mieszkańcy byli bardzo pozytywnie do nas nastawieni. Z uśmiechem reagowali na podziękowania za złożenie podpisów. Spora grupa osób mówiła nam, że “ja już się wcześniej podpisałem/am”, co pokazuje, że Fundacja działa efektywnie. Pewna starsza Pani słusznie zauważyła, że “skoro ktoś się już urodził to nie ma prawa zabraniać urodzić się innemu człowiekowi”.

Pikietę zakończyliśmy o godzinie 15:45. Serdecznie dziękuję za każdy złożony podpis.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Adrian Biłko – andrychowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN