Szukaj
Close this search box.

Jestem rodzicem – co mogę robić aby ratować dzieci?

1. Pamiętaj o najważniejszym – do zwycięstwa zła potrzeba tylko tego, aby ludzie dobrzy nic nie robili.

„Edukatorzy” seksualni, deprawatorzy i pedofile chcą, abyś nie interesował się tym, co się dzieje w szkole czy przedszkolu Twojego dziecka. Wykorzystanie bierności oraz braku wiedzy i zaangażowania rodziców to ich najgroźniejsza broń i największa przewaga, dzięki której zdeprawowali już setki dzieci w całej Polsce. Być może jutro będą w szkole Twojego dziecka…

2. Wystarczy jeden zaangażowany i zdeterminowany rodzic, aby zatrzymać działania deprawatorów seksualnych w całej szkole.

3. Za pomocą strony stoppedofilii.pl/zamow-poradnik zamów komplet egzemplarzy naszej broszury, który rozdasz dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i znajomym.

4. Umów się na spotkanie z dyrektorem szkoły. Jeśli możesz, zabierz ze sobą innych rodziców, którzy już teraz są świadomi zagrożenia. Dobrze by było, aby byli to członkowie rady rodziców. Poproś dyrektora o konkretną odpowiedź na pytania:

– Czy na terenie szkoły prowadzone są lekcje/zajęcia/warsztaty/apele/pogadanki/projekcje filmów itp. na takie tematy, jak:

edukacja seksualna, antykoncepcja, profilaktyka ciąż wśród nieletnich i chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV i AIDS), dojrzewanie i dorastanie, równość, tolerancja, różnorodność, przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu, przeciwdziałanie przemocy, LGBT, homofobia, tożsamość płciowa, gender?

– Jeśli tak, to kto w szkole (nauczyciel, wychowawca, pedagog, psycholog) za nie odpowiada?

– Czy znany jest szczegółowy plan lub program takich zajęć? Jeśli tak, poproś o jego udostępnienie. Jeśli nie, a zajęcia odbywają się w szkole, to dlaczego nie jest znany? Poproś o bezzwłoczne przedstawienie Ci programu.

– Kto prowadzi lub będzie prowadził takie zajęcia? Czy tego typu zajęcia są lub będą prowadzone przez osoby lub instytucje spoza szkoły? Jeśli tak, to kto to dokładnie jest? (imię, nazwisko, organizacja)

– Czy dzieci będą wychodziły razem ze szkołą/klasą na zajęcia pozaszkolne (do teatru, kina, instytucji publicznych, siedzib stowarzyszeń i fundacji itp.) dotyczące powyższej tematyki? Jeśli tak, to gdzie konkretnie będą się one odbywać, kto będzie je organizował oraz jaki dokładnie będzie ich program?

5. Złóż u dyrektora szkoły oświadczenie, w którym nie wyrażasz zgody na udział Twojego dziecka w jakichkolwiek zajęciach zahaczających o powyższą tematykę oraz domagasz się każdorazowego informowania o próbach przeprowadzenia tego typu zajęć w szkole. Zrób kopię dokumentu, którą wręczysz wychowawcy klasy. Pobierz wzór na: https://stoppedofilii.pl/oswiadczenie

6. Przekaż dyrektorowi naszą broszurę i zachęć go do lektury. Wyjaśnij mu swoje zaniepokojenie problemem seksualizacji dzieci i działaniami „edukatorów” seksualnych w szkołach. Powiedz, że będziesz przyglądać się sytuacji w waszej szkole i zamierzasz uświadomić innych rodziców na temat tego zjawiska. Wyraź nadzieję, że na terenie tej placówki nie będzie dochodziło do tego typu sytuacji.

7. Umów się na rozmowę z wychowawcą klasy i przeprowadź z nim podobną rozmowę, zadając mu powyższe pytania oraz wręcz mu kopię oświadczenia złożonego u dyrekcji. To ważne, aby porozmawiać zarówno z dyrektorem, jak i z wychowawcą – działają na różnych szczeblach i zajmują się w szkole innymi sprawami, często nie znając szczegółów na temat tego, co dzieje się w poszczególnych klasach (dyrektor) lub mając niewystarczające informacje o planach i kierunkach działań dydaktycznych całej szkoły (nauczyciel i wychowawca). Wychowawcy również przekaż naszą broszurę i opowiedz mu o problemie deprawacji seksualnej dzieci.

8. Wejdź do pokoju nauczycielskiego i zostaw tam kilka egzemplarzy broszury oraz rozdaj ją przebywającym tam nauczycielom i zachęć ich do zapoznania się z tym materiałem. Powiedz im, że rozmawiałeś już o tej sprawie z dyrektorem szkoły.

9. To bardzo ważny punkt – zabierz głos na zebraniu rodziców i krótko opowiedz wszystkim zebranym o „edukacji” seksualnej i metodach działań deprawatorów na podstawie naszej broszury. Nie martw się, jeśli nie czujesz się dobrze w wystąpieniach publicznych lub jeśli boisz się, że coś przeoczysz lub niedokładnie opiszesz. Najważniejsze, aby zabrać głos i dotrzeć z prawdą do innych rodziców, którzy być może nie mają żadnego pojęcia o zagrożeniu. Twoje wystąpienie może być dla wielu jedyną szansą, aby dowiedzieć się prawdy o deprawacji. Dzięki Tobie będą mogli reagować, gdy w przyszłości pojawi się zagrożenie. A może część rodziców wie o wszystkim lub przynajmniej słyszała o problemie, ale się boi i czeka na pierwszą osobę, która publicznie wystąpi przeciwko seksualizacji dzieci? Bądź tą pierwszą osobą. Zachęć innych rodziców do składania pisemnych oświadczeń do dyrekcji i wychowawcy. Koniecznie rozdaj rodzicom obecnym na zebraniu naszą broszurę oraz wzory oświadczeń.

10. Monitoruj na bieżąco to, co dzieje się w szkole. Na zebraniach rodziców dopytuj o każdy nowy projekt lub propozycję zajęć dla klasy, nawet jeśli bezpośrednio nie łączy się ona z potencjalnie niebezpiecznymi tematami. Dlaczego to ważne? Jeden z naszych sympatyków usłyszał na zebraniu w szkole swojej córki, że dzieci pójdą w tym roku z klasą na wiele filmów do kina. Wychowawczyni jednym tchem wymieniła tytuły tych filmów, wśród których był m.in. „Dywizjon 303” oraz znane filmy dla dzieci. Tytuł jednego z filmów nie budził podejrzeń, ale nasz sympatyk nigdy wcześniej o nim nie słyszał. Gdy zapytał, o czym jest ta produkcja, nauczycielka odpowiedziała, że o… homoseksualnej „miłości” dwóch nastoletnich chłopców! To propaganda skierowana do dzieci i młodzieży, przygotowana przez lobby LGBT.

11. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, w ogóle nie wysyłaj swojego dziecka na zajęcia, które budzą Twoje podejrzenia.

12. Gdy już przeprowadzisz rozmowę z dyrektorem, wychowawcą i innymi rodzicami, podziel się tym z nami. Napisz nam krótko, gdzie działasz, jak inni zareagowali na informacje o deprawacji, co udało Ci się osiągnąć? Nasz adres e-mail: kontakt@stoppedofilii.pl

Spełnienie powyższych punktów zajmie naprawdę niewiele Twojego czasu. Efekt tych działań może być jednak ogromny – uchronisz swoje dziecko przed deprawacją seksualną, która mogłaby na nim odcisnąć tragiczne piętno do końca życia.

Jak reagować, gdy coś złego już się dzieje w szkole?

1. Po pierwsze pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Jeżeli wiesz o niebezpiecznym zjawisku w szkole lub przedszkolu Twojego dziecka i potrzebujesz naszego wsparcia, wypełnij formularz kontaktowy albo skontaktuj się z nami e-mailem lub telefonicznie.

2. Możemy Cię wesprzeć w zakresie:
– dostarczenia merytorycznych informacji na temat deprawacji seksualnej dzieci,
– pomocy prawnej,
– nagłośnienia medialnego i społecznego w przypadku seksualnej deprawacji dzieci w Twojej szkole,
– wywierania presji na szkołę, aby odwołała deprawacyjne zajęcia.

Działania naszej organizacji nie odniosą jednak pożądanego skutku, jeśli zabraknie zaangażowania i determinacji po Twojej stronie. W szkole swoich dzieci to Ty musisz działać. My zrobimy, co w naszej mocy, aby Cię wesprzeć, jeśli będziesz tego potrzebować.

3. Jeśli widzisz, że coś złego dzieje się w szkole (np. zaplanowano zajęcia z „edukatorami” seksualnymi w klasie Twojego dziecka), w pierwszej kolejności skontaktuj się z innymi rodzicami i poinformuj ich o zdarzeniu. Dobrze, jeżeli w przeszłości zabrałeś głos na zebraniu rodziców i wcześniej ostrzegłeś ich przed tym zjawiskiem. Zmobilizuj co najmniej kilku rodziców, którzy zareagują razem z Tobą. Byłoby dobrze, aby te osoby wchodziły w skład rady rodziców lub rady klasowej.

4. W kilka osób pójdźcie do nauczyciela odpowiedzialnego za organizację danego wydarzenia (jeśli jest to zdarzenie ogólnoszkolne, to do dyrektora) i wnieście swój sprzeciw. Wytłumaczcie nauczycielowi, z czym wiąże się „edukacja” seksualna i deprawacja seksualna dzieci, schowana pod płaszczykiem fachowo brzmiących zajęć o „tolerancji” lub „dojrzewaniu”. Dajcie nauczycielowi egzemplarz naszej broszury. W wielu przypadkach w ten sposób (poprzez pokazanie prawdy) uda się zapobiec deprawacyjnym zajęciom.

5. Jeżeli to nie pomoże, stanowczo zażądajcie odwołania zajęć. Pójdźcie z tą sprawą do dyrektora szkoły i, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, złóżcie u niego oświadczenie o niewyrażaniu zgody na udział Waszych dzieci w tego typu przedsięwzięciach. Przekażcie dyrektorowi egzemplarz naszej broszury i uświadomcie go na temat prawdy o „edukacji” seksualnej, domagając się odwołania szkodliwych lekcji.

6. Jeśli jest to jeszcze możliwe, zabierzcie głos na zebraniu rodziców oraz zainteresujcie sprawą szkolną radę rodziców.

7. Jeżeli dyrekcja i nauczyciele za wszelką cenę chcą przeprowadzić zajęcia, skontaktujcie się z nami:

e-mail: kontakt@stoppedofilii.pl
tel. +48 608-594-158

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN