Szukaj
Close this search box.

Jestem nauczycielem – co mogę zrobić?

1. W Twojej szkole lub klasie mogą odbyć się zajęcia deprawujące seksualnie dzieci i możesz w ogóle nie być tego świadomym. Tzw. edukatorzy seksualni działają podstępnie i robią wszystko, aby ukryć swoje prawdziwe intencje i zamiary. Najczęściej przedstawiają się jako eksperci od takich tematów, jak:

edukacja seksualna, antykoncepcja, profilaktyka ciąż wśród nieletnich i chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV i AIDS), dojrzewanie i dorastanie, równość, tolerancja, różnorodność, przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu, przeciwdziałanie przemocy, LGBT, homofobia, tożsamość płciowa, gender.

Często określają się jako pedagodzy, wychowawcy czy psycholodzy oraz legitymują się dyplomami uczelni wyższych lub kursów z zakresu edukacji i wychowania. Wszystko po to, aby uśpić Twoją czujność i zdobyć Twoje zaufanie. Ich oferta na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo merytoryczna, wartościowa i pozytywna. Zawsze uważaj, jeśli zetkniesz się z ofertą dotyczącą powyższych zagadnień.

2. Sprawdzaj każdą osobę i każdą organizację, która chce przedstawić swoją ofertę dla Twojej szkoły lub klasy. Zawsze poproś o dokładną ofertę na piśmie z wyszczególnieniem i opisem poruszanych tematów i zagadnień. Dowiedz się również, kogo reprezentuje dana osoba lub czym zajmuje się organizacja lub instytucja. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wpuszczaj takiej osoby lub organizacji do szkoły lub skontaktuj się z nami.

3. Najlepiej po prostu unikaj organizacji jakichkolwiek wydarzeń na terenie swojej szkoły, które są związane z przedstawioną powyżej tematyką. Jeżeli chcesz zorganizować dla swoich uczniów dobre i wartościowe zajęcia, uczące dojrzałości i odpowiedzialności, skontaktuj się z nami – przekażemy Ci kontakty do sprawdzonych i zaufanych osób.

4. Jeśli jesteś dyrektorem, zorganizuj spotkanie z nauczycielami, na którym opowiesz im o problemie „edukacji” seksualnej. Wręcz im nasze broszury. Jeśli potrzebujesz ich więcej, możesz je zamówić za pomocą strony stoppedofilii.pl/zamow-poradnik. Dowiedz się również, jakie poglądy na temat „edukacji” seksualnej oraz jaki stosunek do takich tematów, jak: rodzina, homoseksualizm, aborcja, czystość przedmałżeńska itp., mają Twoi nauczyciele. Wielokrotnie zdarzały się w Polsce przypadki, że „edukatorów” seksualnych do szkoły wpuścił nauczyciel, nie informując w ogóle o tym fakcie dyrekcji. Deprawacyjne lekcje mogą się odbywać w Twojej szkole, a Ty możesz o niczym nie wiedzieć. Jeśli jesteś nauczycielem, porozmawiaj o problemie deprawacji dzieci z innymi nauczycielami z Twojej szkoły i rozdaj im naszą broszurę.

5. Sprawdź ofertę zajęć pozalekcyjnych, które są dostępne dla dzieci z Twojej szkoły (kina, teatry, kluby, organizacje młodzieżowe itp.). Dlaczego to ważne? W ostatnich latach byliśmy świadkami m.in. projektu filmowego odbywającego się w wielu miastach Polski, w ramach którego dzieci wychodziły ze szkoły na film o „miłości” dwóch homoseksualnych nastolatków, będący narzędziem propagandowym lobby LGBT. Tytuł filmu, który jest kompletnie nieznany szerszej publiczności, nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Pamiętamy również przypadki, gdy organizacja aktywistów homoseksualnych wynajmowała od szkół hale na potrzeby organizacji turnieju sportowego. Organizatorzy nie informowali dyrekcji, że turniej organizowany w ich szkole przeznaczony będzie dla homoseksualistów, którzy będą korzystać z tych samych szatni co dzieci na WF, a cała impreza reklamowana będzie pornograficznym plakatem.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN