Szukaj
Close this search box.

Stolica Teksasu uchwala budżet na wspieranie dostępu do zabijania dzieci

Dlaczego niektórzy ludzie domagają się, by zabijać jak najwięcej dzieci? Zazwyczaj można im przypisać motywację finansową, ale w niektórych przypadkach wydaje się, że ich motywacja jest wyłącznie diabelska. Zło nakręca zło i ludzie ci bez konkretnego powodu zdają się domagać krwi.

Każdego dnia działacze antyaborcyjni (…) budzą się i myślą: „jak możemy ograniczyć dziś dostęp do aborcji”. To sprawia, że naszym zadaniem, codziennie, jest praca na rzecz rozszerzenia dostępu do aborcji (…) – twierdzi Greg Casar, członek Rady Miejskiej w Austin, stolicy Teksasu. Właśnie wprowadzono tam poprawkę do budżetu, która przeznacza 150 tysięcy dolarów na sprawy organizacyjne związane z ułatwieniem kobietom zabijania dzieci.

Czy motywacją Grega Casara jest wyłącznie to, że inni chcą chronić dzieci, więc należy się im sprzeciwiać? Co złego widzi w ochronie życia, a co dobrego zwiększeniu liczby zamordowanych dzieci? Czy nie wie, że każde z nich będzie obciążać również jego sumienie?

Bez względu na osobiste motywacje Casara prawda wciąż woła, by ją głosić. Pomimo tego, że aborcjoniści jak ognia unikają słów „dziecko” i „morderstwo”, to nic nie zmienia faktu, że wspierają zabijanie dzieci. I tak jak kropla drąży skałę, tak i ich sumienia mogą się kiedyś obudzić. Wystarczy trwać w walce o prawdę.

Źródło: https://www.rp.pl/…aborcji.html

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN