Seksedukatorzy radzą: „pewnym rozwiązaniem jest związek monogamiczny”

Grupa homoseksualistów Stonewall opublikowała na swoim kanale na Youtubie kolejny film z tzw. seksedukacji. Poprzednie dotyczyły m.in. pierwszego seksu męsko-męskiego i robienia lewatywy przed seksem analnym. Te deprawacyjne treści grupa wyprodukowała za pieniądze podatników, które otrzymała od władz Poznania (!).

Tematem tego odcinka był „bezpieczniejszy seks męsko-męski”. Oto co „edukatorzy” radzą młodym ludziom:

Jeśli wchodzimy w nową relację, mamy nowego partnera, to przed rozpoczęciem współżycia warto się po prostu przebadać, jeśli mieliśmy wcześniej ryzykowne kontakty. Pewnym rozwiązaniem jest tutaj też monogamiczny związek. Jeśli ktoś uważa, że to nie jego bajka, to pozostaje polegać tutaj na wszystkich innych metodach profilaktyki”.

Dalej film dotyczy zabezpieczania się podczas seksu oralnego, m.in. przy … lizaniu odbytu, a także ryzyka związanego z tzw. chemseksem, czyli seksem po narkotykach.

Narkoseks jest częstą praktyką wśród homoseksualistów, co w jednym z wywiadów potwierdził były prezes grupy Stonewall Arkadiusz Kluk. Stwierdził on w tej rozmowie, że w jego środowisku standardem jest seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu, a on sam ma konto na portalu, gdzie homoseksualiści wysyłają sobie swoje nagie zdjęcia.

Homoseksualiści stanowią 2% społeczeństwa, ale aż 60% wśród wszystkich chorych na HIV/AIDS

Film seksedukatorów bardzo dobrze oddaje tzw. „homoseksualny styl życia”, o którym mówił niedawno lewicowy seksuolog prof. Zbigniew Izdebski. Jak dodał, z jego badań wynika, że homoseksualiści mają średnio około 200 partnerów w ciągu życia.

Homoseksualiści często chorują również na choroby weneryczne. Wg oficjalnych danych, m.in. Europejskiej Agencji ds. Prewencji Chorób i niemieckiego Instytutu Roberta Kocha, homoseksualiści stanowią ponad 60% wszystkich chorych na HIV/AIDS i kiłę oraz prawie 50% chorych na rzeżączkę, mimo że w społeczeństwie jest ich ok. 2% (w zależności od badania 1-3%) Homoseksualiści 17 razy częściej chorują również na raka odbytu.

Więcej można dowiedzieć się o tym z infografiki.

Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=J9t8mlcu74w
http://radiopoznan.fm/…poznania
https://stronazycia.pl/…zycia/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN