Znany seksuolog: homoseksualiści mają średnio 200 partnerów w ciągu życia

Zbigniew Izdebski, znany seksuolog chętnie cytowany w mediach, jest postacią zdecydowanie przychylną tęczowym środowiskom. Tym bardziej ciekawe jest, co mówi o zwyczajach homoseksualistów.

Poniżej przedstawiamy fragment jego wywiadu dla portalu „interia”.

To ilu partnerów w ciągu życia mają średnio mężczyźni homoseksualni? Zdaje się, że około dwustu?
Moje badania pokazują, ilu partnerów może mieć, ale nie musi mężczyzna homoseksualny. Mamy tu bowiem też do czynienia z dużymi różnicami indywidualnymi. Tak, około dwustu. W związku ze stylem życia mężczyzn homoseksualnych ta liczba partnerów seksualnych może szokować na tle mężczyzn heteroseksualnych. Ale to jest pewna forma obyczajowości przyjętej w tej grupie.

Seksuolog nazywa posiadanie średnio 200 partnerów w ciągu życia ”obyczajowością”. Sam wskazuje na duże różnice indywidualne. Oznacza to, że istnieje spora grupa homoseksualnych mężczyzn, którzy mają o wiele więcej partnerów seksualnych.

Jakie są skutki takiej „obyczajowości”? Przede wszystkim plaga zachorowań na HIV/AIDS. Ponad 65% nowych przypadków dotyczy homoseksualnych mężczyzn. Potwierdzają to badania amerykańskiej agencji rządowej CDC i niemieckiego instytutu Kocha. Obecnie w Niemczech żyje ok. 88 tysięcy osób zakażonych wirusem HIV, z czego 54 tys. to mężczyźni, którzy współżyli z innymi mężczyznami.

Gdzie szukają przyszłych partnerów? Wśród młodzieży

W ostatnim czasie środowisko LGBT kieruje swój przekaz przede wszystkim do uczniów na lekcjach „seksedukacji” i podczas tzw. marszów równości.

Nastolatki są wprost namawiane do eksperymentowania ze swoją orientacją. Wmawia się im, że ich orientacja seksualna może być inna niż im się wydaje oraz, że mogą posiadać więcej niż jednego partnera jednocześnie (tzw. poliamoria). Dzieje się to nie tylko za granicą, ale też w Polsce, np. w Gdańsku. Poniżej cytujemy fragmenty materiałów z programu zdrovve love:

Heteronormatywność to automatyczne przekonanie o tym, że ludzie i my sami jesteśmy heteroseksualni”.

Jeżeli jesteś osobą LGBTIQ, masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne, jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera/partnerki/partnerów satysfakcjonujące„.

Rodzice muszą sobie zdawać sprawę z tych zagrożeń, ponieważ jak pokazują powyższe przykłady, są one zdecydowanie większe niż może się wydawać, a konsekwencje „tęczowego stylu życia” mogą okazać się naprawdę tragiczne.

Źródła:
https://menway.interia.pl…choroba,nId,593050
https://stronazycia.pl/…mezczyzni/
https://stronazycia.pl/…uczniow/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN