Szukaj
Close this search box.

Rodzice, uważajcie na internetową deprawację waszych dzieci!

Seksedukatorzy nie mogą w tej chwili wchodzić do szkół, żeby deprawować dzieci. Dlatego znacznie zwiększyli swoją aktywność w sieci. Jedną z takich osób jest Katarzyna Koczułap, którą obserwuje na Instagramie już ponad 330 tys. osób, głównie młodych.

W zeszłym roku znalazła się nawet w pierwszej 10 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Treści, które udostępnia dotyczą m.in. seksu analnego, gadżetów erotycznych i połykania spermy(!). Oto co dokładnie pisze ten temat:

„Dlaczego mężczyźni tak lubią, gdy kobieta połyka spermę?

Dla niektórych mężczyzn ma to wymiar symboliczny – jest to traktowane jako pełnia akceptacji i sprawia przyjemność bardziej psychiczną niż fizyczną. Twój partner może tego potrzebować i może być to dla niego ważne (…).

Jest bardzo dużo ludzi którzy spermę lubią ponadprzeciętnie.„”

Aplikacja z pytaniami o seks analny

Katarzyna Koczułap ma również skrajnie proaborcyjne poglądy i popiera absurdy ideologii gender – zamiast słów mężczyzna/kobieta używa często określeń „osoby z penisami” i „osoby z waginami”.

Seksedukatorka wydała niedawno także aplikację na telefony komórkowe, którą pobrało już ponad 50 tys. osób, zapewne głównie bardzo młodych. Znajdują się w niej 3 kategorie: pierwszy raz, świadoma zgoda i seks analny. Na każdej z nich znajduje się m.in. podstrona z pytaniami i odpowiedziami.

Poniżej wypisaliśmy kilka z nich:

„czy mogę po prostu nie chcieć spróbować seksu analnego?”
„czym jest maska oralna?”
„czy jeśli mężczyzna chce spróbować seksu analnego, to znaczy, że jest gejem?”

To tylko niektóre z pytań, wiele z pozostałych zdecydowanie nie nadaje się do zacytowania.

Na zachodzie deprawacyjna seksedukacja jest często obowiązkowym przedmiotem szkolnym. W Polsce jak na razie lewica bezskutecznie o to zabiega. Ale to nie znaczy, że polskie dzieci nie są narażone na równie niebezpieczną seksualizację.

Źródło:
https://pl.jasonhunt.media/…roku/
https://stronazycia.pl/….tresci/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN