Szukaj
Close this search box.

Autorka szokujących treści będzie uczyć o…seksualności dzieci 0-6 lat

Internetowa seksedukatorka Katarzyna Koczułap będzie jedną z prelegentek na konferencji „Specjaliści 0-6 praktycy - praktykom”, która dotyczy wychowania małych dzieci. Poprowadzi ona jeden z wykładów pod tytułem „Seksualnosć dziecka, a seksualizacja dziecka – wprowadzenie do tematu”.

Bez problemu można znaleźć w internecie jej wpisy dot. seksedukacji. Na koncie na Instagramie, które prowadzi umieszczone są treści dotyczące połykania spermy (!), „pierdzenia pochwą”, waginalnych kulek gejszy i gadżetów erotycznych. W skrajny sposób popiera aborcję.

– Dlaczego mężczyźni tak lubią, gdy kobieta połyka spermę?

Dla niektórych mężczyzn ma to wymiar symboliczny – jest to traktowane jako pełnia akceptacji i sprawia przyjemność bardziej psychiczną niż fizyczną. Twój partner może tego potrzebować i może być to dla niego ważne (…).

– Jest bardzo dużo ludzi którzy spermę lubią ponadprzeciętnie.

To jeden z fragmentów jej internetowego poradnika. Jej konto na Instagramie obserwuje łącznie 186 tys. osób (!). Prowadzi również zbiórkę na swoją działalność na stronie patronite.pl, na której zebrała już łącznie 18 tysięcy złotych.

Katarzyna Koczułap pracuje również jako copywriter w fundacji „sexed.pl” związanej z modelką Anją Rubik i zamieszcza wpisy na Instagramie organizacji. Na profilu tej fundacji są m.in. treści zachwalające masturbację, dot. seksu analnego, seksu sadomasochistycznego, piercingu (kolczyków) w miejscach intymnych i seksu oralnego. Niektóre wpisy ilustruje bardzo wulgarnymi zdjęciami.

Właśnie taka osoba będzie wypowiadać się na konferencji dla specjalistów jako ekspert na temat…seksualności dzieci. Wysłaliśmy zapytanie dot. wykładu Katarzyny Koczułap do organizatorki konferencji. Na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Źródła:
https://konferencja.specjalisci06.pl/
https://www.instagram.com/kasia_coztymseksem/?hl=pl

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN