Protest przeciwko aborcji w Oleśnicy

Protest przeciwko aborcji w Oleśnicy

W sobotę (21.12) wrocławska komórka fundacji zorganizowała kolejną pikietę pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy. Zabija się tam najwięcej nienarodzonych dzieci w regionie. W latach 2016–2018 wykonano tam aż 66 aborcji. Zaczęło się to dziać, odkąd zmienił się dyrektor szpitala i ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego. Wcześniej w Oleśnicy nie wykonywano aborcji.

Fundacja nominowała w związku z tym ordynatora Łukasza Jagielskiego i Gizelę Jagielską (wicedyrektor PZS ds. medycznych) do tytułu Herod roku 2019. Pozostałymi nominowanymi są Adam Bodnar (Rzecznik Praw Obywatelskich) i Julia Przyłębska (Prezes Trybunału Konstytucyjnego). Głosować można TUTAJ.

Pikiety w tym miejscu będziemy również organizować w przyszłym roku. Zachęcamy wszystkich, którzy nie zgadzają się na ten proceder, do przyłączenia się.

Także mogą Cię zainteresować:

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.