Szukaj
Close this search box.

Planujemy więcej takich inicjatyw! – różaniec w Bydgoszczy

W lipcu, czerwcu oraz maju odbyły się kolejne Publiczne Różańce w Bydgoszczy. Majowe wydarzenie było szczególne, gdyż obchodziliśmy kolejną rocznicę objawień maryjnych.

W lipcu, czerwcu oraz maju odbyły się kolejne Publiczne Różańce w Bydgoszczy. Majowe wydarzenie było szczególne, gdyż obchodziliśmy kolejną rocznicę objawień maryjnych, co skłoniło większą ilość osób do wspólnej modlitwy. W lipcu natomiast pamiętaliśmy szczególnie o ofiarach rzezi wołyńskiej.

Oczywiście, nie zabrakło wspomnienia i najważniejszej intencji naszej modlitwy: odnowy moralnej narodu polskiego oraz ochrony dzieci nienarodzonych. Ostatni różaniec promowaliśmy nagranym przez nas filmikiem, który spotkał się z pozytywnym odbiorem. Planujemy więcej takich inicjatyw, również edukacyjnych.

Najbliższy Publiczny Różaniec odbędzie się już 13 sierpnia (wtorek) o godzinie 17.00 przy bydgoskim Placu Wolności. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN