Różaniec publiczny w Bydgoszczy

W ostatnią niedzielę, 13 stycznia, znów spotkaliśmy się na Placu Wolności w Bydgoszczy na modlitwie różańcowej. To kolejny raz, kiedy mieszkańcy miasta oddali sercu Maryi cześć.

Mimo niezwykle niesprzyjającej pogody, która utrudniała nam modlitwę, powierzyliśmy Matce Bożej nasz naród, dzieci poczęte i nas samych. Cieszymy się, że są osoby, którym los Ojczyzny i jej potomnych nie jest obojętny.

W naszym mieście są szpitale, gdzie do dziś są regularnie mordowane dzieci podejrzewane o wady urodzeniowe. Nie gódźmy się na to. Przekazujmy naszym znajomym, rodzinom, bliskim informacje o tym. Niech wiedzą, co dzieje się w bydgoskich placówkach medycznych, których celem być powinno ratowanie, nie zabijanie.


Mamy nadzieję, że kolejne spotkania różańcowe będą obfitować w osoby, którym Maryja i Polska są bliskie. Zapraszamy już dziś na następną modlitwę, która odbędzie się już za miesiąc, 13 lutego,w tym samym miejscu o godzinie 17.00


Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN