Szukaj
Close this search box.

Ponad 345 tysięcy ofiar Planned Parenthood w 2018 roku

"345.672 dzieci zginęło w wyniku aborcji w amerykańskich klinikach Planned Parenthood w roku 2018. To oficjalne dane z ich rocznego raportu. To o 4 procent więcej niż w roku 2017, i największa liczba uśmierconych rocznie przez PP dzieci od 1991 roku. To jest największy dramat współczesności. Zamilczany dramat." - napisał w mediach społecznościowych publicysta Tomasz Terlikowski.

Ilość zabijanych nienarodzonych zwiększa się. Dane wyglądają przerażająco. Mowa tu o ponad 345 tysiącach ludzi, którzy tak po prostu zostali zabici. Dla porównania – to tak jakby nagle unicestwić połowę ludności w Krakowie lub cały ludność Lublina.

Dzieje się tak pomimo wytężonej pracy amerykańskich obrońców życia, którzy w ostatnich czasach po filmie „Nieplanowane” złapali „wiatr w żagle”. Mimo to Planned Parenthood wciąż otrzymuje duże sumy pieniędzy z kieszeni podatników na promowanie edukacji deprawacyjnej oraz aborcji. Czy uda się, przynajmniej w części stanów, zakazać aborcji i tym samym ograniczyć liczbę morderstw?

Źródło: https://www.dorzeczy.pl/…wspolczesnosci.html

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN