Ponad 345 tysięcy ofiar Planned Parenthood w 2018 roku

"345.672 dzieci zginęło w wyniku aborcji w amerykańskich klinikach Planned Parenthood w roku 2018. To oficjalne dane z ich rocznego raportu. To o 4 procent więcej niż w roku 2017, i największa liczba uśmierconych rocznie przez PP dzieci od 1991 roku. To jest największy dramat współczesności. Zamilczany dramat." - napisał w mediach społecznościowych publicysta Tomasz Terlikowski.

Ilość zabijanych nienarodzonych zwiększa się. Dane wyglądają przerażająco. Mowa tu o ponad 345 tysiącach ludzi, którzy tak po prostu zostali zabici. Dla porównania – to tak jakby nagle unicestwić połowę ludności w Krakowie lub cały ludność Lublina.

Dzieje się tak pomimo wytężonej pracy amerykańskich obrońców życia, którzy w ostatnich czasach po filmie “Nieplanowane” złapali “wiatr w żagle”. Mimo to Planned Parenthood wciąż otrzymuje duże sumy pieniędzy z kieszeni podatników na promowanie edukacji deprawacyjnej oraz aborcji. Czy uda się, przynajmniej w części stanów, zakazać aborcji i tym samym ograniczyć liczbę morderstw?

Źródło: https://www.dorzeczy.pl/…wspolczesnosci.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN