Szukaj
Close this search box.

Pikieta przed Szpitalem Ginekologicznym w Łodzi

W sobotę, 6. lutego br., przed południem pod Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem im. M. Pirogowa przy ul. Wileńskiej w Łodzi wolontariusze łódzkiej komórki Fundacji Pro - Prawo Do Życia protestowali przeciw wykonywaniu aborcji w tej placówce.

W sobotę, 6. lutego br., przed południem pod Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem im. M. Pirogowa przy ul. Wileńskiej w Łodzi wolontariusze łódzkiej komórki Fundacji Pro – Prawo Do Życia protestowali przeciw wykonywaniu aborcji w tej placówce.

W wymienionym Szpitalu w ciągu ostatnich 4 lat wykonano 129 aborcji. Zamiarem wolontariuszy Fundacji było przypomnienie mieszkańcom Łodzi i pracownikom szpitala, że nadrzędnym zadaniem lekarzy i pielęgniarek jest leczenie chorych, natomiast aborcja to zabijanie dzieci.

Przechodnie, którzy widzieli transparenty i wolontariuszy prawdopodobnie zmierzyli się z myślami nad prawem do życia czy też „prawem” do zabijania człowieka. Dodajmy, że człowiekiem z punktu widzenia biologii nazywamy każdą istotę z gatunku ludzkiego od momentu zapłodnienia do śmierci.

Warto zastanowić się, czy osobę odbierającą życie powinno się nazywać lekarzem. Szkoda, że przedstawiciele tak ważnego dla całego społeczeństwa zawodu mogą tracić zaufanie przez nierozważne decyzje, jaką jest wykonywanie aborcji. Życzmy sobie, aby nie stało się tak, że potencjalni kandydaci na prawdziwych lekarzy z powołaniem będą usuwani z łon matek.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Milena Król – wolontariuszka łódzkiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN