Pierwsza pikieta w Złotowie

2015-02-14 zlotow pikietaW dniu 14 lutego 2015 wyszliśmy na ulicę Złotowa aby pokazać i mówić prawdę o współczesnym ludobójstwie jakim jest aborcja. Pierwsza złotowska pikieta antyaborcyjna jest owocem kursu proliferskiego, jaki odbył się niedawno w tym mieście z inicjatywy lokalnych obrońców życia.

2015-02-14 zlotow pikietaW dniu 14 lutego 2015 wyszliśmy na ulicę Złotowa aby pokazać i mówić prawdę o współczesnym ludobójstwie jakim jest aborcja. Pierwsza złotowska pikieta antyaborcyjna jest owocem kursu proliferskiego, jaki odbył się niedawno w tym mieście z inicjatywy lokalnych obrońców życia. Tym samym złotowska komórka Fundacji Pro – Prawo do życia przeszła swój chrzest bojowy. Pogoda jak i ludzie dopisali. Przechodnie byli zdziwieni do tego stopnia, że odebrało im głos, ponieważ nie usłyszeliśmy żadnej krytyki, do której jesteśmy przyzwyczajeni.
Dziękujemy za baczną obserwację pikiety przez patrole Straży Miejskiej i policji. Już niedługo powrócimy z przekazem antyaborcyjnym o zwiększonej sile oddziaływania na ludzkie sumienia i na tzw. opinię publiczną.

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN