Szukaj
Close this search box.

Organizacja Stonewall promuje nielegalną aborcję – czy ktoś nadal sądzi, że kampania „Stop pedofilii” nie jest powiązana z tematyką aborcyjną?

Wielokrotnie zarzuca się nam, że tematyka aborcji nie ma nic wspólnego z edukacją seksualną albo z problemem deprawacji dzieci w środowisku LGBT. Tymczasem naprawdę nie trzeba wiele, by zobaczyć, że wszystko to jest ściśle powiązane, a zarówno o zabijanie nienarodzonych, jak i deprawację dzieci walczą w większości te same osoby.

Pisaliśmy już o videoporadnikach organizacji Stonewall. Organizacja ta otrzymała dofinansowanie od władz Poznania na prowadzenie warsztatów z edukacji seksualnej w szkołach. Tymczasem na YouTube ta sama organizacja radziła, jak zrobić lewatywę przed seksem analnym. To jednak nie koniec, bowiem Stonewall wzięło się za promowanie nielegalnej aborcji.

Aborcja jest ok!” – brzmi tytuł filmu, w którym wypowiada się Hanna Zagulska i Natalia Broniarczyk, znana z pomagania w zabijaniu nienarodzonych. Zagulska opowiedziała o tym, jak dokonała aborcji w 2013 roku. Jak słusznie zauważono na Twitterze, gdyby jej dziecko nie zostało zabite, poszłoby w tym roku do pierwszej klasy. „To byłaby wspaniała i zdolna dziewczynka. Podpora matki. W przedszkolu zaśpiewałaby piosenkę na Dzień Mamy. Może powiedziałaby z dumą: Moja mama jest dla mnie najlepszym lekarstwem. Niestety. Skończyła na stosie odpadów” – brzmiał inny, trafny komentarz, nazwany przez Stonewall ohydnym. Aborcja dla organizacji ohydna już nie jest?

Podobnie ohydnym komentarzem nie jest dla Stonewall komentarz aktualnego partnera Hanny Zagulskiej, Jasia Kapeli, który stwierdził: „Polecam posłuchać jak moja dziewczyna Hanna M. Zagulska opowiada jak zrobiła sobie aborcję. niestety nie ze mną, ale jeszcze wszystko przed nami„.

Następnie w odcinku wypowiadała się Natalia Broniarczyk, nieudolnie próbując stwierdzić, że aborcja to tak naprawdę to samo co poronienie, tylko że wspomagane i dlatego „jest ok”. Pytanie czy skoro każdy umiera, mamy prawo zabijać się nawzajem, nasuwa się wręcz samo. Biorąc pod uwagę agresję aborcjonistów i częste życzenia gwałtu i groźby śmierci, odpowiedź również mogłaby być szokująca.

Stonewall kłamie mówiąc o bezpieczeństwie aborcji

W pierwszym odcinku rozbroimy mity na temat przerywania ciąży i opowiemy, jak wygląda bezpieczna aborcja. Zbyt wiele słuchać w Polsce bzdur o “krzyku mordowanych płodów” a zbyt mało sprawdzonych naukowych informacji na ten temat. Uważamy, że wiedza o przerywaniu ciąży powinna być elementem rzetelnej edukacji seksualnej” – skomentowała Anna Adamowicz z Grupy Stonewall.

Pytanie czy wspomniano o niedawnych przypadkach śmierci kobiet w wyniku aborcji farmakologicznej w Wielkiej Brytanii? Po wprowadzeniu aborcji domowych ciągu 3 miesięcy zmarły dwie kobiety. Toczyło się również śledztwo w sprawie śmierci dziecka, które miało być zabite poprzez taką aborcję a urodziło się żywe.

Czy wspominano o cytatach z polskiego forum aborcyjnego?
– „Strasznie… I z traumą. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra.
– „Nie ukrywam, że jest ciężko, zwłaszcza psychicznie. Widok przed oczami wspomnienia ból łzy non stop”. „
To było straszne. Byłam już w 20 tygodniu ciąży. Pierwsza, druga, trzecia i czwarta próba nieudana. Po piątej próbie odeszły mi wody i maluszek. Jest mi z tym źle. Wiem, że nie był niczemu winny… Widok jego malutkich rączek, nóżek, włosków na główce i malutkich uszek był dla mnie szokiem”.

Rzetelna edukacja seksualna według Stonewall to zapraszanie lewicowych aktywistów i „biznesmenek”, które zarabiają spore pieniądze na promowaniu niebezpiecznej i nielegalnej aborcji. Czy naprawdę kogoś jeszcze dziwi, że walczymy z taką edukacją?

Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=tR1EsUSLmRg&t=2s
https://noizz.pl/…aborcji/k2q7sxc
https://stronazycia.pl/…covidu/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN