Seksedukatorzy od lewatywy przed seksem analnym dalej deprawują

Grupa Stonewall to poznańska grupa LGBT, która zajmuje się również seksedukacją. Prowadzą warsztaty dla uczniów w wielkopolskich szkołach, a teraz dostali z Urzędu Miasta 23 tys. złotych na zajęcia o tzw. homofobii dla nauczycieli.

Ale to nie wszystko. Ratusz przeznaczył też 5 tysięcy złotych na realizację zadania publicznego o nazwie Stonewall Tv. To kanał dostępny na Youtubie, gdzie seksedukatorzy ze Stonewall co tydzień udostępniają kolejny film. Poprzednie nagrania mają takie tytuły jak: „Czy seks analny musi boleć?”, „Jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym?”, „Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?” i „Kochaj się bezwstydnie. Gadżety dla lesbijek”.

Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego. Należy nałożyć trochę lubrykantu na końcowkę, żeby ona łatwiej wchodziła” – to tylko jeden z wielu obrzydliwych fragmentów z tych nagrań.

Filmy nie mają oznaczenia wiekowego, czyli może je oglądać każdy, również dzieci i młodzież.

Seksualizacja na koszt mieszkańców Poznania

Teraz grupa Stonewall wypuściła kolejne filmy seksedukacyjne dotyczące seksu lesbijskiego i gejowskiego. Młodzi ludzie mogą dowiedzieć się z nich między innymi, że mogą uprawiać jednorazowy, przygodny seks.

„- Czy ten pierwszy raz musi się odbyć z osobą, z którą jesteśmy w związku? Czy musimy być z tą osobą w relacji?
– Absolutnie nie mogę powiedzieć, że odbywa się on tylko w związku ugruntowanym, stabilnym.
Może to być seks w postaci pierwszego razu i jednego razu. Nakierowany na jakieś zaistnienie w ogóle młodej osoby w seksie jednopłciowym” – twierdzi seksedukatorka grupy Stonewall.

Niedawno ministerstwo finansów rozpoczęło akcję „#z twoich podatków”. Chodzi o nagranie filmu z komentarzem, jakie inwestycje zostały zrealizowane z podatków. Akcja została już szeroko wyśmiana w internecie.

Mieszkańcy Poznania hashtagiem „#ztwoich podatków” mogą oznaczyć na przykład filmy o lewatywie przed seksem analnym i tym podobne deprawacyjne filmy.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN