Szukaj
Close this search box.

Opór wobec zła we Wrocławiu.

W poniedziałek 3.10 stanęliśmy jako kontrmanifestacja, tuż obok rynku, gdzie swój wiec mieli lewicowi aktywiści. Wykrzykiwali oni frazesy o wolności, w imię której można by zabijać słabszych. Aby pokazać, jak puste są ich hasła, pokazaliśmy zdjęcia zabitych dzieci oraz odmówiliśmy różaniec.

W poniedziałek 3.10 stanęliśmy jako kontrmanifestacja, tuż obok rynku, gdzie swój wiec mieli lewicowi aktywiści. Wykrzykiwali oni frazesy o wolności, w imię której można by zabijać słabszych.

Aby pokazać, jak puste są ich hasła, pokazaliśmy zdjęcia zabitych dzieci oraz odmówiliśmy różaniec. Oni zaś odpłacili się pokazywaniem wulgarnych znaków i wykrzykiwaniem niecenzuralnych okrzyków. To jest Twój dorobek Gazeto Wyborcza, takich masz czytelników. Na szczęście liczba zwolenników zabijania maleje z każdym miesiącem, a zebranie się w kupie na rynku tego nie zmieni.

W bajce o nagim królu wystarczyło jedno dziecko na całe królestwo, aby powiedzieć prawdę. A Ty drogi czytelniku, po której stronie się opowiesz?

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN