Szukaj
Close this search box.

Ocalone.org – chcemy pomóc matce i dziecku

Fundacja Pro – Prawo do Życia od lat po cichu, bez nagłaśniania poszczególnych spraw, pomagała kobietom w trudnej sytuacji, ratowała dzieci przed śmiercią w wyniku aborcji, kierowała rodziny do specjalistów, których wsparcia potrzebowały.

Widząc jak ta pomoc jest potrzebna, zdecydowaliśmy się ogłosić publicznie i sformalizować tę formę działalności, aby umożliwić otrzymanie wsparcia większej liczbie osób. Dziś ruszyła strona internetowa www.ocalone.org, a razem z nią czat i infolinia pomocowa. Chcemy uratować dzieci i ich matki – przed śmiercią, przed traumą, przed wyrzutami sumienia do końca życia.

Jesteś w ciąży i nie wiesz, co robić? Chcesz z kimś o tym porozmawiać? Napisz do nas na czacie albo zadzwoń. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Jeśli potrzebujesz pomocy, pomożemy. Jeśli masz problemy, to pomożemy Ci je rozwiązać.

Służymy ciepłym słowem, możliwością rozmowy, wiedzą praktyczną, kontaktami do sprawdzonych specjalistów (lekarzy, wyspecjalizowanych placówek pomocowych, pomocy duchowej i psychologicznej). Jesteśmy zdeterminowani, żeby pomóc każdemu, kto będzie tego potrzebował.

Osoby potrzebujące zapraszamy do kontaktu z naszymi wolontariuszami. Ludzi dobrej woli zachęcamy do wsparcia naszej pracy finansowo, zwłaszcza że prawdopodobnie niejeden przypadek będzie wymagał nakładów finansowych.

Także mogą Cię zainteresować:

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN