O aborcji w Lubaczowie – relacja z pikiety

W poniedziałek 23 listopada zorganizowaliśmy pikietę w obronie życia nienarodzonych. Odbyła się ona na Rynku w Lubaczowie.

W poniedziałek 23 listopada zorganizowaliśmy pikietę w obronie życia nienarodzonych. Odbyła się ona na Rynku w Lubaczowie.

Pikietowanie rozpoczęliśmy o 15:00. Zostały rozstawione 3 banery ukazujące prawdę o aborcji. Pikieta spotkała się z wysoką aprobatą społeczeństwa. Ludzie przechodzący obok nas byli zaintrygowani tą formą działalności. Na pikietę przybył sam burmistrz Lubaczowa, aby dowiedzieć się szczegółów na temat celów pikiety i działalności naszej organizacji. Pikieta zakończyła się o godz. 16:00.

Po pikiecie odbyło się spotkanie, na którym ustaliliśmy dalsze działania na rzecz obrony życia.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/11/Załącznik-bez-tytułu-00049.jpg[/author_image] [author_info]Artur Łakomy – koordynator lubaczowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN