Nowicka szefową Fundacji Pro, czyli o absurdach dziennikarskich

oryginal 505„Piszą, że Nowicka jest prezesem Fundacji Pro!"- donieśli nam kilka dni temu przyjaciele. No cóż, nic innego jak się w głos roześmiać, ale link nadesłany, więc sprawdzam. Niezawodna Gazeta W. jak zawsze zajmuje się naszą reklamą.

Być może jedenastostronicowy artykuł przerasta możliwości redaktorów co do sprawdzenia podstawowych faktów, ale pisanie o tym, że „Fundacja Pro, której [Wanda Nowicka – przyp. A.M.] była szefową, działała na rzecz koncernów farmaceutycznych" świadczy o kompletnej ignorancji. Szczególnie jeśli linkuje się przy okazji artykuł o tym, że Fundacja Pro donosi na Nowicką do prokuratury, podejrzewając ją o współpracę z koncernami aborcyjnymi.

oryginal 505„Piszą, że Nowicka jest prezesem Fundacji Pro!”- donieśli nam kilka dni temu przyjaciele. No cóż, nic innego jak się w głos roześmiać, ale link nadesłany, więc sprawdzam. Niezawodna Gazeta W. jak zawsze zajmuje się naszą reklamą.

Być może jedenastostronicowy artykuł przerasta możliwości redaktorów co do sprawdzenia podstawowych faktów, ale pisanie o tym, że „Fundacja Pro, której [Wanda Nowicka – przyp. A.M.] była szefową, działała na rzecz koncernów farmaceutycznych” świadczy o kompletnej ignorancji. Szczególnie jeśli linkuje się przy okazji artykuł o tym, że Fundacja Pro donosi na Nowicką do prokuratury, podejrzewając ją o współpracę z koncernami aborcyjnymi.

Jest taki stary dowcip: Czy to prawda, że w Moskwie rozdają mercedesy? Nie w Moskwie, tylko w Petersburgu, nie mercedesy tylko rowery, nie rozdają tylko kradną.

Jeśli więc szanownym redaktorom brakuje jasnego obrazu sytuacji, to z chęcią podpowiemy.

Co mówimy najczęściej pani Nowickiej? „Nie rusz Wandziu tego kwiatka…”.

Aleksandra Michalczyk

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN