Nowi proliferzy po kursie w Krakowie

W listopadzie w Krakowie miało miejsce kolejne szkolenie dla osób chcących aktywnie działać w obronie dzieci przed aborcją oraz zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w tym temacie.

Kurs miał charakter kameralny, co sprzyjało wymianie doświadczeń oraz umożliwiło bardzo szerokie omówienie zagadnień. Uczestnicy bardzo ucieszyli się z możliwości poznania osób o tych samych poglądach, co umocniło ich do odważnego stawania w obronie życia każdego dziecka. Są teraz gotowi, by bronić swojej postawy i wartości, rozmawiać ze zwolennikami aborcji, a także zdobyli wiedzę natury organizacyjnej i praktycznej.

Takie umiejętności są niezbędne każdemu, kto poważnie traktuje sprawę walki z aborcją oraz dostrzega, że w obliczu obecnego wielowymiarowego kryzysu wartości, wiary i moralności odpowiednia formacja osobista jest niezbędna, by przeciwstawić się propagandzie oraz powstrzymać zalew destrukcyjnych ideologii.

Aborcja, jako największe ludobójstwo w historii ludzkości, stoi na czele problemów, z którymi współcześnie musimy się mierzyć – wiemy i mocno wierzymy, że uda się ją powstrzymać. Potrzebujemy do tego zaangażowania świadomych osób.

Dołącz do nas i pomóż powstrzymać zabijanie dzieci!
Najbliższe kursy:
Warszawa – 27.11.2021
Rzeszów – 04.11.2021

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN