Nowa broszura polskich seksedukatorów. Piszą o seksie grupowym z młodymi chłopcami

Seksedukatorzy poznańskiej grupy Stonewall od kilku miesięcy prowadzą kanał na Youtubie, na którym za pieniądze podatników instruują młodych ludzi m.in. „Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim” lub "Jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym”. Teraz wydali broszurę z kolejnymi bulwersującymi treściami.

Publikacja ma tytuł „Poznań w kolorach tęczy” i dotyczy życia poznańskich homoseksualistów. Jeden z rozdziałów opisuje m.in. orgie z młodymi chłopcami:

To jest naprawdę grupówka na poziomie, w pięknym apartamencie. Wielki salon z kanapą, gdzie w różnych konfiguracjach chłopcy uprawiają seks. Jest duży przeszklony prysznic, więc ci, którzy akurat chcą się umyć, są widoczni dla reszty uczestników. Te grupówki mają zresztą różną tematykę. Raz na przykład są same twinki.

Twink w slangu LGBT oznacza młodych, kilkunastoletnich chłopców. Dalej cytowany jest homoseksualista, który narzeka na zbyt małą liczbę możliwych partnerów seksualnych w Poznaniu.

Problemem dla niektórych może być raczej to, że Poznań to miasto średniej wielkości, z dużą, ale jednak skończoną liczbą gejów. – Miałem kolegę (…) który miał zwyczaj umawiać się na trzy randki dziennie w niewielkich odstępach czasu i po jakimś czasie stwierdził, że musi poszerzyć pole działania o resztę Polski, bo w Poznaniu to już wszystkich zaliczył.

Założyciel grupy Stonewall mówi o otwartym związku i seksie po narkotykach

Nasz związek doszedł do takiego etapu, że jesteśmy totalnie otwarci, na takiej zasadzie, że możemy się spotykać też indywidualnie z innymi partnerami czy chłopakami.” – opowiadał bez skrępowania Kluk.

Wydaje mi się, że ta otwartość tego związku też umacnia nasz związek i tę relację. Potrafimy bardziej otwarcie rozmawiać o różnych rzeczach. Ja wracam z jakiejś randki z innym chłopakiem i opowiadam Jackowi jak było, on robi to samo w drugą stronę. Myślę, że to wszystko działa in plus dla nas.

W innym wywiadzie Arkadiusz Kluk mówił, że seks grupowy pod wpływem narkotyków jest czymś częstym w środowisku homoseksualistów, a on sam ma profil na portalu, gdzie homoseksualiści wymieniają się za pieniądze swoimi nagimi zdjęciami.

Grupa Stonewall przed koronawirusem często wchodziła do szkół, gdzie prowadziła warsztaty z tzw. seksedukacji dla młodzieży. Po zamknięciu szkół przenieśli się do internetu. Rodzice mogą się zatem przekonać jakiego rodzaju „edukację” proponują uczniom.

Źródła:
https://radiopoznan.fm/…lgbt?
https://stronazycia.pl/…zwiazkach/
https://grupa-stonewall.pl/…publikacja/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN