Szukaj
Close this search box.

Seksedukacja o trójkątach i otwartych związkach – tak wygląda deprawacja dzieci i młodzieży

Grupa Stonewall prowadzi w internecie kanał dotyczący tzw. „edukacji seksualnej”, na który wrzuca skrajnie gorszące treści. Teraz seksedukatorzy opowiadają tam o wielokątach seksualnych.

W filmie występuje założyciel grupy Arkadiusz Kluk, który promuje właśnie taki „styl życia”:

Wszystko zaczęło się od historii poznania się z moim chłopakiem. To było kilka lat temu i my się poznaliśmy w trójkącie, więc to od samego początku był otwarty związek. Płynnie to przeszło od takiego etapu otwartości związku na trzecią osobę na przykład, czyli w konfiguracji trójkąt albo więcej. Natomiast zawsze to było na takim etapie, że dopuszczamy kogoś z zewnątrz, ale tylko jak jesteśmy razem. A później ten nasz związek doszedł do takiego etapu, że jesteśmy totalnie otwarci, na takiej zasadzie, że możemy się spotykać też indywidualnie z innymi partnerami czy chłopakami.” – opowiada bez skrępowania Kluk. Co więcej, twierdzi on, że takie postępowania wzmacnia jego związek.

Wydaje mi się, że ta otwartość tego związku też umacnia nasz związek i tę relację. Potrafimy bardziej otwarcie rozmawiać o różnych rzeczach. Ja wracam z jakiejś randki z innym chłopakiem i opowiadam Jackowi jak było, on robi to samo w drugą stronę. Myślę, że to wszystko działa in plus dla nas.

Podobnie jak Arkadiusz Kluk wypowiada się na filmie psychoterapeutka Agnieszka Frączek:

Oczywiście, że otwarcie związku może podziałać odświeżająco dla relacji i jakoś rewitalizująco”.

Seksedukatorka mówi dalej, że wprawdzie w takich relacjach mogą pojawić się trudności, ale ich pokonywanie może doprowadzić do rozwoju osobistego (!).

Kiedy pokonujemy trudności, to rośniemy, a jeżeli zgadzamy się, żeby tylko było cieplutko i miło, to tak naprawdę dbamy głównie o bezpieczeństwo. To nie jest powiązane z rozwojem, a związek otwarty ja postrzegam jako opcję rozwoju”.

Edukacja wg standardów WHO wygląda podobnie

Film grupy Stonewall jest dostępny na portalu Youtube bez żadnych ograniczeń wiekowych, co oznacza, że mogą go oglądać także dzieci. Jednak w rzeczywistości treści zamieszczane przez grupę Stonewall pokrywają się ze standardami edukacji seksualnej wg WHO, przed którymi fundacja Pro-Prawo do Życia od dawna ostrzega. Wg tych wytycznych już dzieci w wieku 4-6 lat mają „szanować różne normy związane z seksualnością, znać różne koncepcje rodziny i akceptować związki tej samej płci”. Podobne hasła powtarzają się także w późniejszych grupach wiekowych.

W sejmie w dalszym ciągu czeka na uchwalenie projekt ustawy „Stop pedofilii” Jak widać, jego uchwalenie jest niezbędne, aby ukrócić tę skrajną deprawację, na którą już teraz wystawione są polskie dzieci.

Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=5g80tnoI1Rc
https://stronazycia.pl/…seksualnej/

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN