Szukaj
Close this search box.

Nawrócenie aborcjonisty

Dr John Bruchalski był aborcjonistą w jednym ze szpitali w USA. Pewnego dnia zajmował się dwoma pacjentkami w około 22-23 tygodniu ciąży. Kobiety leżały w sąsiednich salach. Jedna chciała ratować dziecko, druga zdecydowała się usunąć „problem”. Podczas dokonywania aborcji okazało się, że dziecko urodziło się zdrowe. Płakało, oddychało, wydawało odgłosy.

Pierwszą myślą lekarza była chęć uduszenia chłopca, do czego dziś wraca ze wstydem.

Jednak „coś” go tknęło i postanowił sprawdzić wagę dziecka. Ważyło 505 gramów, czyli o 5 g więcej, niż to, co stan Wirginia uważa za ludzkie życie. Wezwał więc pomoc z oddziału noworodków i reanimowano dziecko, które miało zostać zabite. Były aborcjonista przyznaje, że lekarka, która wtedy przyszła była „mądrą, wspaniałą , elokwentną kobieta, która kiedy zorientowała się co zrobiłem, powiedziała: hej Bruchalski, przestań traktować pacjentów jak małe guzy”.

Od tej pory Bóg zmienił życie Johna Bruchalskiego tak, że lekarz zrezygnował z aborcji, pokutował za wyrządzone zło i otworzył organizację edukującą lekarzy Tepeyac OB/GYN w Fairtax w Wirginii, w której promuje się afirmację życia i dobro kobiet.

Źródło: https://www.lifenews.com/(…)

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN