Szukaj
Close this search box.

„Mam nadzieję, że ktoś Cię zgwałci” – życzenia gwałtu od aborcjonistów są na porządku dziennym

Internet obiegło nagranie "debaty ulicznej" pomiędzy obrońcami życia, a wspierającymi międzynarodową organizację aborcyjną Planned Parenthood. Trudno to właściwie nazwać debatą. Po krzykach ze strony aborcjonistek jedna z kobiet mówi do prolajferki: "Mam nadzieję, że ktoś Cię *** zgwałci!". Inne aborcjonistki natychmiast przytaknęły. "Życzenie mi bycia zgwałconą jest bardzo tolerancyjne" – podsumowała obrończyni życia. Bardzo możliwe, że nie słyszała tych życzeń po raz pierwszy.

Życzenia gwałtu wykrzykiwali w naszą stronę choćby zgromadzeni na czarnych protestach. Zrozumiałe byłoby, gdyby pochodziły one od osób z nizin społecznych, które być może inaczej rozmawiać nie potrafią. A jednak niekoniecznie tak jest. „Niech Panią zgwałcą i niech Pani rodzi sobie ułomne dzieci”, usłyszała wolontariuszka zrywająca z samochodu należącego do Fundacji Pro-Prawo do Życia chamskie i nienawistne hasła. Autorką słów była najprawdopodobniej pracownica IX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie im. K. Hoffmanowej. Druga kobieta z zaciętą miną nagrywała zdarzenie i absolutnie nie wyglądała na osobę mającą ochotę upomnieć koleżankę. A przecież były to prawdopodobnie osoby wykształcone, mające, co w kontekście słów które padły brzmi przerażająco, na co dzień kontakt z młodzieżą.

Takie życzenia słyszą również wolontariuszki podczas pikiet antyaborcyjnych. W Gdańsku kobieta w średnim wieku podjechała na rowerze do pikietujących kobiet i sycząc poinformowała, że ma nadzieję, iż zostaną one zgwałcone. Po czym szybko odjechała. Także w Krakowie kobieta zaczęła awanturować się, żądając zakończenia pikiety i również na koniec, gdy jej żądania nie odniosły skutku, życzyła gwałtu.

To jednak kropla w morzu takich życzeń – akurat udokumentowana lub spisana. Takich gróźb padło już całkiem wiele. Aborcjoniści lubią przedstawiać się jako osoby, którym na sercu leży los kobiet – również kobiet zgwałconych, którym jednak mają do zaoferowania jedynie aborcję. Skoro tak się nimi przejmują, dlaczego życzą im tak tragicznego doświadczenia życiowego?

Źródło: https://twitter.com/frfrankpavone/status/1178722772060643337

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN