Lubaczów – pierwsza pikieta antyaborcyjna

Fundacja Pro – prawo do życia rozrasta się w zawrotnym tempie! Wzrasta liczba tych, którzy chcą poruszać społeczeństwo i pokazywać prawdę o aborcji. Dnia 29 maja w Lubaczowie na podkarpaciu lubelska komórka Fundacji Pro-prawo do życia oraz działacze Młodzieży Wszechpolskiej i przeciwnicy aborcji zorganizowali pikietę antyaborcyjną.

Fundacja Pro – prawo do życia rozrasta się w zawrotnym tempie! Wzrasta liczba tych, którzy chcą poruszać społeczeństwo i pokazywać prawdę o aborcji. Dnia 29 maja w Lubaczowie na podkarpaciu lubelska komórka Fundacji Pro-prawo do życia oraz działacze Młodzieży Wszechpolskiej i przeciwnicy aborcji zorganizowali pikietę antyaborcyjną. Sami „młodzieżowcy” tak relacjonują akcję:

“Dziś razem z Fundacją Pro – prawo do życia o godz. 16:00 zorganizowaliśmy w Lubaczowie na Rynku pikietę przeciwko aborcji. Upominaliśmy się o tych, którzy są zagrożeni aborcyjnym holokaustem. Zbieraliśmy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy “Stop Aborcji”. Przez cały czas trwania pikiety mogliśmy zobaczyć baner z hasłem ‘Aborterzy zabijają dzieci z zespołem Downa! Ratuj Nas!’. Przez megafon mogliśmy również usłyszeć historie ludzi związanych z aborcją, m. in. o tym, jak matce jednej z kobiet cierpiących na zespół Tourette’a proponowano aby zawczasu ją zabić, a dziś normalnie żyje w społeczeństwie, pomimo tego, że jest o wiele niższa od innych i musi brać tabletki hormonalne. Pikieta zakończyła się o 17:30. Po zabraniu sprzętu wraz z członkami Fundacji poszliśmy na spotkanie towarzyskie w celu omówienia budowy komórki w Lubaczowie.”
[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Magdalena Łońska – koordynator lubelskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia; Młodzież Wszechpolska – Lubaczów[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN