Szukaj
Close this search box.

Warszawa dla swoich – lokale dla LGBT, a pro-liferów chcą wyrzucić

Władze Warszawy-Śródmieście wypowiedziały Fundacji Pro-Prawo do Życia umowę wynajmu lokalu. W tym samym czasie i w tej samej dzielnicy po preferencyjnych warunkach biura wynajmuje pięć organizacji LGBT lub proaborcyjnych. W sumie jest to 6 lokali o łącznej powierzchni 750 metrów kwadratowych …

Oficjalnym powodem decyzji władz jest to, że ich zdaniem fundacja nie prowadzi działalności charytatywnej czy społecznej, która byłaby skierowana do mieszkańców dzielnicy. Jest to oczywista nieprawda, ponieważ fundacja Pro-Prawo do Życia prowadzi akcje informujące mieszkańców Śródmieścia o aborcjach w Szpitalu im. Orłowskiego a także uświadamia rodziców o zagrożeniach dla ich dzieci związanych z deprawacją.

Przyczyny decyzji władz są zatem jedynie ideologiczne. Burmistrz Śródmieścia Aleksander Ferens należy do tej samej partii co Rafał Trzaskowski, który woli finansować organizacje zrzeszające homoseksualistów, transseksualistów i ruchy proaborcyjne, stojące właśnie za patologiami, z którymi walczy fundacja.

Łącznie w dzielnicy Śródmieście po preferencyjnych warunkach lokale wynajmuje pięć organizacji:

O wiele więcej pieniędzy na LGBT po wygranej Trzaskowskiego

To, że po wygranej prezydenta Rafała Trzaskowskiego jego zastępcą został homoseksualista Paweł Rabiej, nie jest przypadkiem. Odzwierciedla to kierunek polityki prezydenta z KO. Od czasu przejęcia władzy przez duet Trzaskowski- Rabiej szybko wzrosło dofinansowanie dla organizacji LGBT w stolicy. Przez zaledwie 10 miesięcy ich rządzenia te organizacje otrzymały z miejskich programów grantowych prawie 900 tysięcy złotych, czyli więcej niż przez całą poprzednią kadencję (ok. 800 tys.).

Fundacja Pro-Prawo do Życia odwołała się już do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który odrzucił skargę. Planowane są dalsze kroki prawne.

Źródło: https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty…LGBT.pdf

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN