Szukaj
Close this search box.

List do przyjaciół – „Dowód zbrodni znaleziony w oczyszczalni ścieków”

W Ząbkowicach Śląskich doszło do tragedii. Na terenie tamtejszej oczyszczalni ścieków znaleziono zwłoki dziecka. Najprawdopodobniej przypłynęły tam z czyjegoś domu.

Wiele wskazuje na to, że to kolejna ofiara domowej, pigułkowej aborcji, dokonanej za pomocą tabletek poronnych rozprowadzanych w Polsce przez zorganizowane grupy przestępcze. Sprawę szeroko nagłośniły już media, pomijając jednak najważniejsze informacje i kontekst całej sprawy. Chciałam go Państwu krótko wyjaśnić, ponieważ to bardzo ważne i niewiele osób jest świadomych tego procederu.

Aborcyjna mafia, która namawia Polki do dokonywania pigułkowych aborcji i pośredniczy w handlu tymi substancjami, wydała specjalny poradnik dotyczący przeprowadzania domowych aborcji. Jego istotną częścią jest kwestia ukrycia zwłok dziecka po dokonanym morderstwie. Bandyci zalecają m.in. spłukanie ich w toalecie:

„Płód w drugim trymestrze może mieć wymiar od kilku do ponad 20 centymetrów. Trudno zatem go nie zauważyć czy też uniknąć konieczności oglądania go (…) Może zdarzyć się tak, że płodu nie da się spuścić w toalecie. Każda osoba, w zależności od wysokości własnej ciąży, może starać się ocenić, czy to się da zrobić, czy nie.„

Jak te mordercze porady wyglądają w praktyce? Można się tego dowiedzieć z lektury grup dyskusyjnych należących do polskich aborcjonistów:

„- Uff 🙂 Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści.
– Zmieścił się i wszystko spłukałam”

To fragment dyskusji między aborcyjną aktywistką, która zachęca Polki do aborcji, a kobietą, która połknęła zamówione od bandytów pigułki i spuściła ciało zamordowanego dziecka w ubikacji. Właśnie dlatego pracownicy wodociągów znajdują zabite dzieci w oczyszczalniach ścieków. Tragedia w Ząbkowicach Śląskich to tylko jedno z wielu tego typu wydarzeń.

W Poddębicach niedaleko Łodzi pracownik wodociągów znalazł w ściekach ciało maleńkiego chłopczyka. Śledztwo wykazało, że zwłoki prawdopodobnie przypłynęły kanalizacją z czyjegoś domu. Do podobnego koszmaru doszło w Piechowicach na Śląsku. Podczas kontroli urządzeń w oczyszczalni ścieków znaleziono ciało dziecka. Horror przeżyli również pracownicy oczyszczalni w Nowym Targu. W trakcie pracy odkryli, że zwłoki dziecka zatkały jedno z sit, przez które przepływają ścieki. Ciało maleńkiej dziewczynki odnalazł także pracownik wodociągów z warszawskiej Pragi. Jej zwłoki zatkały kratę filtracyjną w przepompowni ścieków. Dramat miał miejsce też w Złotowie, gdzie pracownik kanalizacji znalazł ciało dziecka podczas sprzątania.

W rzeczywistości ofiar jest o wiele, wiele więcej. Tylko w 2020 roku w Polsce dokonano co najmniej 9 000 domowych, pigułkowych aborcji. To dane szacunkowe, rzeczywista liczba zbrodni na polskich dzieciach jest o wiele większa. Nie wszystkie ciała ofiar są również spłukiwane w ubikacji. Jak doradza aborcyjna mafia:

„Wyrzucenie szczątków do śmietnika także jest możliwe. Warto jednak zadbać o to, aby były szczelnie opakowane tak, aby przy wywozie śmieci nic nie wzbudziło podejrzeń osób je wywożących. Szczelne zapakowanie ogranicza także ryzyko rozkopania przez zwierzęta w przypadku decyzji o zakopaniu płodu. (…) Jeśli decydujemy się wyrzucić płód do śmietnika warto zadbać o to, aby w worku nie było dużo krwi.”

Aborcyjni przestępcy tłumaczą swoim klientom również, że:

„Zakopanie płodu to nie tylko skuteczne i bezpieczne ukrycie faktu aborcji przed osobami trzecimi i zminimalizowanie ryzyka zainteresowania organów ścigania (…). Jeśli podejmiemy decyzję o zakopaniu płodu warto wcześniej się do tego przygotować – przed rozpoczęciem poronienia wykopać dość głęboki dół w wybranym miejscu. Warto też wcześniej zastanowić się, gdzie to miejsce ma się znajdować – czy mamy np. własny ogród, czy też musimy wybrać się gdzieś dalej”.

Proszę zwrócić uwagę na potrzebę przygotowania się do morderstwa jeszcze przed jego rozpoczęciem, co wyraźnie doradzają aborcyjne grupy przestępcze. Wskazuje to na okropne bestialstwo pigułkowych aborcji, które są niczym innym jak zabójstwem dokonanym na niewinnym dziecku. Wiecie Państwo co w tym wszystkim jest najgorsze?

Pracownik wodociągów w Ząbkowicach Śląskich mógł udać, że niczego nie widział. Postanowił jednak zareagować, dzięki czemu sprawa wyszła na jaw. Odwrotną postawę reprezentują rządzący Polską politycy i podlegli im urzędnicy. Doskonale wiedzą o działalności zorganizowanych grup przestępczych handlujących pigułkami i zdają sobie sprawę ze skali tego makabrycznego zjawiska. Udają jednak, że problemu nie ma, pozwalając aborcyjnej mafii na swobodną reklamę pigułek w przestrzeni publicznej i namawianie kolejnych Polek do aborcji.

Jak wynika z informacji medialnych, w sprawie dziecka znalezionego w Ząbkowicach Śląskich zostało wszczęte postępowanie przez policję i prokuraturę. Podobnie bywało za każdym razem, gdy znajdywano zwłoki zamordowanego dziecka w innych oczyszczalniach. Służby będą próbowały szukać matki, która mogła zabić dziecko. Nikt jednak w ogóle nie interesuje się liderkami aborcyjnej mafii, która stoi za całym procederem i dziesiątkami tysięcy ofiar.

Osoby, które stoją za masowym, nielegalnym handlem pigułkami poronnymi, są publicznie znane. To m.in. Natalia Broniarczyk, Karolina Więckiewicz i Justyna Wydrzyńska z tzw. Aborcyjnego Dream Teamu (pol. aborcyjna drużyna marzeń) – największej w Polsce zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się tym procederem. Osoby te aktywnie wypowiadają się w mediach, organizują spotkania, prowadzą strony internetowe i profile w mediach społecznościowych za pomocą których docierają do setek tysięcy Polaków, w szczególności młodych kobiet w trudnej sytuacji życiowej. Co więcej, obecnie na swoich stronach otwarcie drwią z postępowania, jakie policja prowadzi ws. dziecka z Ząbkowic Śląskich i zachęcają kolejne osoby do kupowania pigułek. Otwarcie wypowiadają się też w mediach:

„Jak to możliwe, że nikt was nie ściga?” – zapytał dziennikarz Gazety Wyborczej jedną z liderek aborcyjnej mafii.

„W Polsce nikomu nie zależy tak naprawdę, żeby ruszyć ten temat” – odpowiedziała aktywistka zajmująca się pośrednictwem w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi. Właśnie dlatego nasza Fundacja zorganizowana ogólnopolską inicjatywę „Stop aborcji 2021”, która właśnie dobiega końca. Za pomocą akcji docieramy do tysięcy Polaków z ostrzeżeniem przed pigułkową aborcją i zbieramy podpisy pod projektem, który obejmie wszystkie dzieci ochroną prawną i umożliwi szybkie i skutecznie karanie aborcyjnych przestępców.

W tej chwili aborcyjni bandyci są bezkarni i publicznie kpią sobie z bierności organów państwa wobec ich przestępczej działalności. Nasz projekt nie tylko naprawia sytuację od strony prawnej, ale również pozwala dotrzeć do wielu osób, które nigdy nie słyszały jeszcze czym jest pigułkowa aborcja. Takich Polaków jest zdecydowana większość. Co więcej, to aborcyjni bandyci są często pierwszymi, którzy docierają do ludzi, oswajając ich przy tym z aborcją. Wiedzą, że wtedy łatwiej jest sprzedać takim osobom pigułki i przedstawić aborcję jako najlepsze rozwiązanie trudnych sytuacji życiowych. Tysiące Polek daje się nabrać na tę propagandę. Wiele z nich dowiaduje się czym jest aborcja, ale dopiero po fakcie, tak jak ta kobieta, która kupiła i połknęła pigułki od aborcjonistów:

„Ujrzałam maleńka istotkę, wielkości polowy mojego kciuka, mającą złożone maleńkie rączki, maleńkie nóżki, główkę i dobrze widoczne oko. I serduszko, które biło. Powiedzieli, że nie możliwe, żeby serce takiego płodu bilo poza łonem matki, ale ja jestem pewna, że to co widziałam to było bicie małego serduszka.”

Napisała zrozpaczona kobieta po dokonaniu pigułkowej aborcji. Co działo się z nią dalej?

„Obsesyjnie przez pól dnia wchodziłam dziś w Google, wpisując 9 tydz. ciąży i wybierając obrazek płodu z tego okresu ciąży – tak, właśnie tak samo wyglądało moje maleństwo. Jak leżało na podpasce, chciałam je przytulic.”Nasza Fundacja działa aby nie dochodziło do takiego bestialstwa. Za pomocą naszej akcji „Stop aborcji 2021” chcemy zmienić prawo na dobre i dotrzeć do jak największej liczby osób z prawdą o aborcji, aby w porę zbudować świadomość i ukształtować sumienia naszego społeczeństwa.

Służy temu m.in. wydany przez naszą Fundację pierwszy w Polsce przewodnik „Jak rozmawiać o aborcji?”, który nasi wolontariusze rozdają w trakcie ulicznych zbiórek podpisów. Podczas gdy grupy przestępcze rozprowadzają poradniki oswajające z aborcją, my piszemy prawdę o tym koszmarnym procederze i dostarczamy społeczeństwu faktów i argumentów do odparcia aborcyjnej propagandy. Tysiące osób otrzymują nasz przewodnik w trakcie akcji ulicznych, a kolejne tysiące złożyły na niego zamówienie przez naszą stronę i czekają na przesyłkę. Musimy umożliwić wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z przewodnikiem, który otwiera oczy na realia aborcji w Polsce. W najbliższym czasie potrzebujemy ok. 9 000 zł na druk i wysyłkę przewodników do kolejnych Polaków chcących dowiedzieć się prawdy o aborcji.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 35 zł, 70 zł, 140 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby do tysięcy kolejnych osób dotarła prawda o aborcji, przez co uda się uodpornić ludzi na propagandę i ostrzec ich przed pigułkami poronnymi.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Nasza akcja „Stop aborcji 2021” dobiega już końca. Do ostatnich dni będzie trwała walka o każdy podpis i kolejne osoby, które uda się uświadomić w sprawie aborcji. 29 czerwca zamierzamy złożyć podpisy w Sejmie.

To ostatni moment aby włączyć się do działania. Zostało bardzo niewiele czasu. Wręczenie znajomej osobie przewodnika „Jak rozmawiać o aborcji?” to doskonały sposób aby przekonać ją do wyrażenia poparcia dla projektu. Lektura przewodnika powoduje też zmianę świadomości na temat aborcji. Dlatego raz jeszcze proszę Państwa o wsparcie jego dystrybucji wśród Polaków.
Serdecznie Państwa pozdrawiam,

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN