Szukaj
Close this search box.

Komu zależy na blokowaniu działalności Fundacji Pro?

Komu zależy na blokowaniu działalności fundacji broniącej prawa do życia nienarodzonych oraz przestrzegającej przed deprawacją nieletnich?

Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, z końcem lutego br. upłynął termin wynajmowania lokalu przy pl. Dąbrowskiego, w którym przez blisko 3 lata mieściła się siedziba fundacji Pro – Prawo do życia. Umowa na mocy postanowienia zarządu dzielnicy Śródmieście nie została przedłużona.

Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że ta niekorzystna dla fundacji decyzja została podyktowana nie rzeczywistą troską o los mieszkańców, co sugerowało uzasadnienie, lecz niestety względami ideologicznymi. Fundacja, która walczy w obronie życia dzieci nienarodzonych oraz dzieci niepełnoletnich, narażonych na przedwczesną seksualizację na skutek nieodpowiedzialnych decyzji dorosłych oraz demaskuje prawdziwe oblicze ludzi związanych z ruchem proaborcyjnym czy LGTB, musi wzbudzać nieprzychylne odczucia w kręgach rządzących Warszawą. Działania tego typu fundacji stoją w sprzeczności z tym, co chcą wdrażać władze miasta.

Pisaliśmy o tym w ostatnich tekstach nt. działalności prezydenta Trzaskowskiego, który zamierza wprowadzać m.in. edukację seksualną według WHO do szkół podstawowych, wcześniej zapewniając w jednym z punktów swego oświadczenia, że: „Nie ma kraju na świecie, w którym na etapie żłobków i przedszkoli do zajęć byłaby wprowadzona edukacja seksualna w jakiejkolwiek formie i nie jest to planowane w Warszawie”.  

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN