Kobieta z Izbicy dokonała aborcji w… 33. tygodniu ciąży! Czy killing team prawie zabił kobietę?

Doszło do tragedii, a o mały włos doszłoby do kolejnej. Na terenie gminy Izbica (woj. lubelskie) kobieta dokonała aborcji w 33 tygodniu ciąży, za pomocą pigułek aborcyjnych i leków psychotropowych. Dziecko prawdopodobnie urodziło się żywe, lecz kobieta nie udzieliła mu pomocy. Ostatecznie sama swój czyn prawie przypłaciła życiem.

Sytuacja działa się w październiku 2021 roku, dopiero teraz jednak Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu. Matka, której aktualnie grozi kara dożywocia, dokonała aborcji, dziecko jednak prawdopodobnie urodziło się żywe – nic dziwnego, gdyż był to już 33 tydzień ciąży. Kobieta zamiast udać się do szpitala i ratować niedotlenione dziecko, miała zostawić je, by zmarło. Ostatecznie nieżywego noworodka znaleziono w torbie na zakupy.

Czy aborcja w 33 tygodniu budzi nasze zdziwienie? Jest to przerażające, ale taką właśnie aborcję propaguje również killing team, który trudni się pomocnictwem w sprzedaży pigułek aborcyjnych. Organizacja ta nie ma nic przeciwko zabijaniu dzieci aż do końca ciąży i sama chwaliła się pomocą w aborcji donoszonych już dzieci.

Jeśli więc na poważnie nie zaczniemy walki z przestępczością aborcyjną, takie przypadki będą się zdarzać, tak jak zdarzają się teraz. O kobiecie z Izbicy wiemy tylko dlatego, że przy okazji zabicia swojego dziecka sama trafiła do szpitala w poważnym stanie. Jest więc wysoce prawdopodobne, że killing team o mały włos nie stał się odpowiedzialny za śmierć tej kobiety.

Źródło: https://www.pap.pl/aktualnosci/…

...

Więcej interesujących treści

Społeczne skutki „katolicyzmu otwartego”

Nie od dziś wiadomo, że idee mają konsekwencje. Warto przyjrzeć się skutkom realizacji idei „katolicyzmu otwartego”. Będzie to tym łatwiejsze, że realizacja tej idei trwa

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN