Szukaj
Close this search box.

Czy 17-letnia dziewczyna posłuchała porad killing teamu i zakopała w ogródku swoje dzieci?

Kilka dni temu media informowały o przypadku 17-letniej dziewczyny, która trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że niedawno urodziła. Po przeszukaniu okolicy domu nastolatki znaleziono dwoje dzieci w foliowych workach.

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży dziewczyna urodziła i czy maleństwa przyszły na świat żywe. Rodzina utrzymuje, że o ciąży nastolatki nie wiedziała nic.

My natomiast przypomnimy, że taki właśnie tryb postępowania postuluje w swoim poradniku organizacja aborcyjna pomagająca Polkom w zabijaniu swoich dzieci przed narodzeniem:

Zakopanie płodu to nie tylko skuteczne i bezpieczne ukrycie faktu aborcji przed osobami trzecimi i zminimalizowanie ryzyka zainteresowania organów ścigania (…). Jeśli podejmiemy decyzję o zakopaniu płodu warto wcześniej się do tego przygotować – przed rozpoczęciem poronienia wykopać dość głęboki dół w wybranym miejscu. Warto też wcześniej zastanowić się, gdzie to miejsce ma się znajdować – czy mamy np. własny ogród, czy też musimy wybrać się gdzieś dalej”.

Killing team w swoim poradniku sugeruje, że dzieci, których nie da się już spuścić w toalecie, a więc sporo po 1 trymestrze ciąży, można także wyrzucić do śmietnika, jednak trzeba je szczelnie opakować.

Nie wiemy, w którym miesiącu ciąży była 17-letnia dziewczyna, ale organizacje aborcyjne twierdzą, że aborcja powinna być legalna do końca ciąży. Bez względu więc na termin, nastolatka postąpiła według ich zaleceń. Aborcyjny killing team, o którym mowa, chwalił się nawet pomocą w zabiciu nienarodzonego dziecka w 37 tygodniu ciąży!

Już 8 kwietnia przed sądem stanie Justyna W., aktywistka aborcyjna z killing teamu, sądzona za pomocnictwo aborcyjne. To właśnie ona jest współodpowiedzialna za tego typu rady udzielane kobietom, a co za tym idzie, za wszelkie sytuacje, w których matki ze strachu posłuchały się aborcjonistów.

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN