Szukaj
Close this search box.

Kiedyś nie interesowało mnie ludzkie życie. Potem stałem się ojcem

Witam, cieszę się że Państwo stanęliście w obronie tych najmłodszych. Kiedyś, przed tym jak stałem się ojcem, nie interesowało mnie ludzkie życie, liczyło się tylko to, żeby nie było dziecka czy przez stosunek przerywany, czy przez inne metody antykoncepcyjne. Co do aborcji, to na całe szczęście nigdy żadna z moich partnerek nie usunęła dziecka, gdyż nie doszło do zapłodnienia.

Teraz kiedy jestem ojcem miesięcznego synka, nie wyobrażam sobie, by moja żona mogła dokonać aborcji na życzenie. Od samego poczęcia wyczekiwałem naszego dziecka, wsłuchiwałem się w jego bicie serca, widziałem go na USG i w pewnym momencie nawet pomachał do mnie. Mam to uwiecznione na nagraniu ? Najpiękniejszą chwilą dla mnie jako ojca była ta chwila, kiedy mój syn po urodzeniu złapał mnie za rękę i uśmiechnął się do mnie. Kto mógłby pomyśleć, że tak mała istota może mieć w sobie tyle miłości. Uśmiech z twarzy mojego syna nie znika, cały czas się śmieje ?

Nie byłem gotowy na bycie ojcem, ale po ślubie nie chcieliśmy z żoną czekać na potomstwo, więc już po dwóch miesiącach od ślubu począł się nas syn. Nie wiedziałem czy podołam, czy jestem gotów, ale zrobiłem to co do mnie należy. Wziąłem odpowiedzialność za mojego syna i choć czasami są noce nieprzespane to nigdy nie zrezygnowałbym z niego. Sam dałbym się pokroić za niego, aby tylko mu się nic nie stało.

Wszystkie te osoby, które tak bardzo krzyczą o aborcji, są nieświadome. Młode dziewczyny dały sobie coś wmówić, że aborcja jest fajna i że dziecko w łonie to nie dziecko. Więc czym jest? Koniem? Skoro ojciec i matka to ludzie. Dla tych osób nie liczą się inne argumenty z prostego powodu, niszczą ich myślenie i poglądy. A skoro coś niszczy nasz światopogląd to trzeba takie argumenty odrzucić. Tak samo robili i robią wyznawcy płaskiej ziemi. Widzą zdjęcie z kosmosu i mówią że to nie jest zdjęcie z kosmosu. Widzą na własne oczy stacje kosmiczną i mówią że to nie jest stacja kosmiczna. Tak samo te kobiety, widzą usunięte dziecko i mówią że to nie jest dziecko. Mówią że to ich ciało i ich wybór. A jest to tylko egoistyczne twierdzenie, które ma pozbawić je odpowiedzialności za wychowanie dziecka.

Smutne to czasy, kiedy przychodzi moda z USA i trafia po raz kolejny do Polski i natrafia na takich ludzi, którzy bez cienia zastanowienia dali sobie wmówić, że dziecko nie jest dzieckiem. Bardzo możliwe, że ta moda minie, będzie nowa moda na co innego i tak w kółko. Według mnie, najlepszą bronią na to, to nie dać się im, ale też nie dać wciągnąć się w ich gierki. By świat mógł zobaczyć, jak te osoby się zachowują. I że tolerancja oraz wolność którą wykrzykują dotyczy tylko ich i każdy kto ma inny światopogląd, jest wrogiem.

Kamil Lewicki

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN