Kampanie antyaborcyjne zmieniają Polskę na lepsze

Źródła rządowe podały, że w 2013 roku przeprowadzono w Polsce 751 aborcji. W latach ubiegłych liczba aborcji kształtowała się następująco:

2008 – 499

2009 – 538

2010 – 641

2011 – 669

2012 – 757

2013 – 751

Widać więc, że w roku 2013 po raz pierwszy nastąpił niewielki spadek liczby zabitych dzieci i zahamowany został trend wzrostowy w tym obszarze.

Był to rok dużej kampanii antyaborcyjnej związanej ze zbiórką podpisów i procedowaniem w Sejmie projektu chroniącego życie dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną. Choć projekt został odrzucony w pierwszym czytaniu, widać, że debata, którą wywołał, przyniosła dobre skutki i przynajmniej chwilowo zablokowała zapędy lewicowych ideologów. Wciąż jednak zabija się setki dzieci, a zapisana w ustawie dopuszczalność służy do tworzenia z zabijania normy postępowania w trudnej sytuacji.

Obecnie trwa zbiórka podpisów pod kolejnym projektem – tym razem dającym ochronę prawną każdemu dziecku od poczęcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie osoby zaangażowane w zbiórkę, wspierające ją finansowo, medialnie, modlitewnie lub w jakikolwiek inny sposób – przyczyniają się do budowania lepszej Polski. Polski wolnej od zabijania, uznającej prawo do życia każdego dziecka niezależnie od stanu zdrowia lub okoliczności poczęcia, przyjaznej dzieciom i ich rodzicom.

Każda kampania przybliża nas do osiągnięcia tego celu. Po drodze zmieniamy opinię publiczną i ratujemy życie małym bezbronnym ludziom. Zachęcamy wszystkich, aby włączyli się w nasze akcje:

Pomóż nam zbierać podpisy: www.proprawodozycia.pl/podpisy

Dołącz do nas: www.proprawodozycia.pl/pomagam

Kaja Godek
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej “Stop aborcji”

 

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN