Szukaj
Close this search box.

81-letni Janusz Gajos i inni celebryci wspierają skrajnych aborcjonistów. Co mówią?

Podsiadło, Makłowicz, Radziwiłowicz i inni postępowi celebryci postanowili nagrać film, w którym wspierają aborcjonistów. Na końcu nagrania reklamowani są między innymi handlarze środków poronnych, czyli tzw. aborcyjny killing-team.

Nagranie ma wyglądać na zbiór osobnych wypowiedzi, ale w rzeczywistości jest to jeden tekst napisany przez proaborcyjnego pisarza. W filmie występują w nim m.in. Janusz Gajos, Dawid Podsiadło, Mateusz Damięcki, Czesław Mozil, Bartłomiej Topa i Jerzy Radziwiłowicz. Nagranie jest w konwencji poradnika i ma tytuł „Od facetów do facetów”.

Z filmu mężczyźni dowiadują się, że mogą mieć jedynie słuszne poglądy – to znaczy mają popierać możliwość zabijania dzieci przed narodzeniem, a co więcej, mają nie rozmawiać o tym z kobietami.

Nie przemawiajmy do kobiet, mówmy do innych mężczyzn” – mówi na początku mentorskim tonem Janusz Gajos.

Mówmy do tych mężczyzn, którzy nie ogarniają tematu. Mówmy, żeby ogarnęli, i temat i siebie. Jeżeli uważamy się za sojuszników kobiet, to nie jest naszym zadaniem do czegokolwiek kobiety przekonywać”. – kontynuuje kolejny „autorytet” w tej dziedzinie, czyli Dawid Podsiadło.

Czy celebryci wiedzą, że promują handlarzy środkami aborcyjnymi?

Film kończy się promocją organizacji feministycznych, w tym tzw. aborcyjnego killing teamu, czyli grupy feministek handlujących środkami poronnymi.

Edukujmy się! profile “Feminist United”, Federa, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Codziennik Feministyczny, czy Aborcyjny Dream Team. Chcemy być sojusznikami kobiet? Nie zmuszajmy ich do tracenia czasu, energii i nerwów na tłumaczenie nam tego, co dla nich jest oczywiste.

Ostatnia wymieniona w filmie organizacja opublikowała poradnik o tym, co zrobić z ciałem dziecka po aborcji w bardziej zaawansowanej ciąży. Zwłoki można wg nich wyrzucić do śmietnika, spuścić w toalecie lub zakopać w ogródku. Czy Janusz Gajos i spółka na pewno wiedzą, kogo popierają?

Aktorom i piosenkarzom lansującym się na temacie aborcji oficjalnie chodzi o wsparcie walki o „prawo do wyboru kobiet”, ale nie precyzują, o jakie dokładnie „prawo do wyboru” im chodzi. Czy o aborcję chorych i niepełnosprawnych dzieci, czy każdego dziecka na życzenie oraz jakimi metodami? Czy np. przez odessanie go albo rozczłonkowanie żywcem w zaawansowanej ciąży, co jest popularną praktyką w Wielkiej Brytanii?

Źródła:
https://www.youtube.com/…6QQMk
https://stronazycia.pl/…radza/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN