Szukaj
Close this search box.

Jak rozmawiać o aborcji | Przewodnik Fundacji Pro – Prawo do Życia \ 2020

W Polsce trwa ogromna, finansowana przez międzynarodowe korporacje, kampania społeczna, której celem jest przekonanie Polaków, że aborcja jest czynem moralnie dobrym. Za pomocą gazet, telewizji, internetu, mediów społecznościowych i akcji ulicznych oswaja się nasze społeczeństwo z procederem, który chyba nie ma sobie równych pod względem okrucieństwa i barbarzyństwa.

Działania te trafiają na podatny grunt. Wielu Polaków wciąż nie wie, czym jest i jak wygląda aborcja. Z kolei osobom świadomym, które nie popierają aborcji, często brakuje podstawowej wiedzy na temat realiów zabijania dzieci przed narodzeniem. A co najgorsze, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak przerażające konsekwencje będzie miało rozpowszechnienie mentalności aborcyjnej w naszym kraju.

Właśnie dlatego stworzyliśmy ten poradnik. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która opisuje aborcyjną rzeczywistość taką, jaka ona jest. Nazywa rzeczy po imieniu i nie pomija niewygodnych faktów, gdyż tylko prawda może wpłynąć na świadomość naszego społeczeństwa.

PRZECZYTAJ PRZEWODNIK JUŻ DZIŚ! http://przewodnik.stopaborcji.pl

Także mogą Cię zainteresować:

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN