Handlarze pigułkami aborcyjnymi zachęcają matki zabitych dzieci, by kłamały na przesłuchaniach!

Wznawiane jest śledztwo w sprawie handlu pigułkami aborcyjnymi. Ponieważ aborcja, poza wyjątkami opisanymi w prawie, jest u nas nielegalna, służby mają spore możliwości, by ukarać przestępców trudniących się pomocnictwem w aborcji.

Po raz kolejny kobiety, które przedtem zamówiły pigułki aborcyjne, dostały wezwanie z policji. Każde takie wezwanie to lęk, zarówno dla wielu kobiet i dziewczyn, które swoją aborcję ukrywają przed rodzicami, chłopakiem lub mężem, jak i dla handlarzy tabletkami, którzy mogą zostać wreszcie oskarżeni o pomocnictwo.

Dlatego też, gdy doszła do nich informacja o wezwaniach, na stronach aborcyjnych pojawiły się zalecenia… by kłamać. “Pamiętaj, że będziesz występować tylko w charakterze świadka w postępowaniu przeciwko sprzedawcom tabletek. Nie możesz co do zasady odmówić składania zeznań, ale możesz odmówić odpowiedzi na konkretne pytanie, jeśli odpowiedź miałaby narazić osobę Ci najbliższą…” – informuje na Facebooku organizacja Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

Handlarze pigułkami aborcyjnymi dobrze wiedzą, że popełniają przestępstwo. Wiedzą też, że przestępstwo z artykułu 152 KK popełniają inni, którzy pomagają w aborcji – ci, którzy zamawiają dla kobiet tabletki, którzy towarzyszą w zabiciu dziecka, zamiast zawiadomić policję i ci, którzy odwożą kobiety za granicę. Dziś jednak boją się głównie o siebie.

I oby mieli o co się bać.

Źródło: Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny/fb
https://stronazycia.pl/pomoc-w-aborcji/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN