Szukaj
Close this search box.

Gubernator Michigan legalizuje najokrutniejszą formę aborcji: przez częściowy poród

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im prawo ukrywania przed kobietami informacji o ryzyku i komplikacjach związanych z aborcją.

Warto podkreślić, że aborcję przez częściowy poród dokonuje się w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Polega ona na wydobyciu części dziecka (zazwyczaj nóg, rąk i tułowia) przez kanał rodny matki, a następnie zmiażdżenie znajdującej się jeszcze w ciele matki głowy dziecka oraz wyssanie jego mózgu.

Jest to metoda, którą uznaje się za najbardziej barbarzyńską, gdyż dzieci w tym wieku odczuwają ból w stopniu wyższym niż dzieci nieco starsze (np. kilkumiesięczne niemowlęta). Świadkowie tych procedur zeznawali jak dzieci w momencie miażdżenia ich główek zaciskają z bólu paluszki u rączek i nóżek.

Gretchen Whitmer twierdzi jednak, że zgotowanie najmłodszym obywatelom swojego stanu takiego losu jest czymś dobrym. Jak to kiedyś stwierdziła: aborcja „to po prostu dobra ekonomia”. Walczmy o prawo każdego dziecka do życia, by i nami nie rządzili ludzie, którzy twierdzą że tortury niewinnych służą jakiemuś dobru.

Źródło: https://www.lifenews.com/…

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN