Szukaj
Close this search box.

Film „Nieplanowane” zajął czwarte miejsce na liście bestsellerów „Spiegel” na DVD

Film "Nieplanowane" opowiada historię byłej dyrektorki jednej z klinik aborcyjnych Planned Parenthood, Abby Johnson. Jest to historia nawrócenia kobiety, która zawodowo trudniła się namawianiem kobiet do zabijania swoich dzieci oraz sama miała na koncie dwie aborcje.

Mimo że przemysł kinowy unikał jak mógł tematu filmu o treści pro-life, w wielu krajach odniósł on niemały sukces. W pierwszy weekend wyświetlania go w Polsce zajął 4 miejsce w kategorii najczęściej oglądanego filmu tego weekendu oraz 1 pod względem liczby widzów na seans. Również na naszym portalu można było zapoznać się z recenzją oraz z refleksjami na temat odbioru filmu przez inne polskie portale, próbujące swoim odbiorem filmu forsować osobiste poglądy na temat ochrony życia w Polsce.

Tymczasem po dwóch latach okazuje się, że to nie koniec sukcesów! Film „Nieplanowane” zajął bowiem 4 miejsce na liście bestsellerów „Spiegel” na DVD w Niemczech. Aborcjoniści w wielu krajach usiłują zakrzyczeć prawdę, forsując swoją ideologię. Jak jednak widać, stawanie w obronie prawdy zawsze przynosi owoce.

Źródło: https://www.radiomaryja.pl/…dvd/

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN