FAQ: Co z badaniami prenatalnymi?

FAQ: Co z badaniami prenatalnymi?

Rozpoczynamy zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem "Stop Aborcji". Wokół projektu już zaroiło się od kłamstw rozgłaszanych przez zwolenników aborcji. Dlatego publikujemy serię filmów, w których tłumaczymy, o co naprawdę chodzi w ustawie.
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Dostęp do badań prenatalnych reguluje ustawa o świadczeniach zdrowotnych. Proponowane zmiany nie spowodują zaprzestania stosowania diagnostyki i terapii prenatalnej. Przeciwnie, diagnostyka prenatalna stosowana zawsze w celu ratowania zdrowia i życia dziecka poczętego spowodować powinna rozwój medycyny prenatalnej.

Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa ludzkie powinny przysługiwać każdemu od momentu poczęcia. Celem projektu „Stop aborcji” jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia. Chcemy chronić życie dzieci przed narodzeniem w takim samym stopniu i w taki sam sposób, jak chronione jest życie wszystkich innych ludzi. W ostatnich latach na sile przybrała przestępczość aborcyjna. Aby skutecznie z nią walczyć potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: