Elblążanie modlili się w intencji wynagradzającej za promocję ideologii LGBT

Elblążanie modlili się w intencji wynagradzającej za promocję ideologii LGBT

Ok. 200 osób modliło się na różańcu w niedzielę na placu przed Katedrą Św. Mikołaja w intencji wynagradzającej Panu Bogu i Matce Najświętszej za promocję ideologii LGBT i homoseksualizmu na ulicach Elbląga.
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Organizatorem akcji była Fundacja Pro-Prawo do życia. Po zakończeniu modlitwy odbyła się akcja informacyjna, w ramach której wolontariusze Fundacji ostrzegali mieszkańców Elbląga przed konsekwencjami ideologii LGBT.

Nie ma naszej zgody na promocję rozwiązłości seksualnej, nieczystości i homoseksualizmu w przestrzeni publicznej” – mówi Marcin Musiał z Fundacji Pro-Prawo do życia. „Skoro zgorszenie nastąpiło publicznie, konieczne było publiczne wynagrodzenie za promocję grzechów przeciwko naturze, do których aktywiści LGBT w sposób szczególny zachęcają dzieci i młodzież” – dodaje.

Informowaliśmy także mieszkańców Elbląga na temat powiązań homoseksualizmu z pedofilią oraz ostrzegaliśmy rodziców i wychowawców przed tzw. „edukacją” seksualną LGBT, forsowaną przez to środowisko w Polskich szkołach” – mówi Marek Wąsowski, koordynator Fundacji Pro-Prawo do życia. „Przypomnieliśmy również, że to homoseksualiści odpowiadają za epidemię HIV. Trzeba tę informację nagłaśniać, gdyż aktywiści LGBT przedstawiają swoją ideologię i swoje praktyki jako radosne i bezpieczne dla zdrowia” – dodaje Wąsowski.

Fundacja Pro-Prawo do życia zapowiada kolejne akcje informacyjne oraz publiczne modlitwy różańcowe w Elblągu.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: