Dziś przy grobach dzieci utraconych matki wspominać będą zabicie swoich dzieci

Choć żyją w nieustannym poczuciu winy mają nadzieję na spotkanie swoich dzieci w Niebie. Ogarnijmy je modlitwą.

Choć żyją w nieustannym poczuciu winy mają nadzieję na spotkanie swoich dzieci w Niebie. Ogarnijmy je modlitwą.

W tych dniach na nagrobkach dzieci utraconych zapłoną tysiące świec. Matki, które dzieci poroniły i te które pozwoliły zabić swoje dzieci będą przy nich stały ramię w ramię. Jedne i drugie wiedzą, że ich dzieci odeszły przedwcześnie i że kiedyś spotkają się z nimi w Niebie. Być może jest to jedyny dzień w roku, w którym pozwalają sobie na wspominanie swoich maleństw i łzy.

Jakże inna jednak jest ich sytuacja! Kobiety, które kiedyś zabiły swoje dzieci zmagają się przez resztę życia z wyrzutami sumienia, często ciężką depresją lub nawet próbami samobójczymi. Ich dzieci mogłyby żyć, a one mogłyby patrzeć jak rosną. Tak się jednak nie stanie.

W tych dniach ogarnijmy te kobiety i ojców ich dzieci modlitwą. Prośmy by Pan Bóg im przebaczył a one przebaczyły sobie. I by kiedyś spotkali się ze swoimi dziećmi w Niebie.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN