Szukaj
Close this search box.

Dziś przy grobach dzieci utraconych matki wspominać będą zabicie swoich dzieci

Choć żyją w nieustannym poczuciu winy mają nadzieję na spotkanie swoich dzieci w Niebie. Ogarnijmy je modlitwą.

Choć żyją w nieustannym poczuciu winy mają nadzieję na spotkanie swoich dzieci w Niebie. Ogarnijmy je modlitwą.

W tych dniach na nagrobkach dzieci utraconych zapłoną tysiące świec. Matki, które dzieci poroniły i te które pozwoliły zabić swoje dzieci będą przy nich stały ramię w ramię. Jedne i drugie wiedzą, że ich dzieci odeszły przedwcześnie i że kiedyś spotkają się z nimi w Niebie. Być może jest to jedyny dzień w roku, w którym pozwalają sobie na wspominanie swoich maleństw i łzy.

Jakże inna jednak jest ich sytuacja! Kobiety, które kiedyś zabiły swoje dzieci zmagają się przez resztę życia z wyrzutami sumienia, często ciężką depresją lub nawet próbami samobójczymi. Ich dzieci mogłyby żyć, a one mogłyby patrzeć jak rosną. Tak się jednak nie stanie.

W tych dniach ogarnijmy te kobiety i ojców ich dzieci modlitwą. Prośmy by Pan Bóg im przebaczył a one przebaczyły sobie. I by kiedyś spotkali się ze swoimi dziećmi w Niebie.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN